Pourchaire jedzie po zwycięstwo

ART nie miało kiedyś wejść do F1?

#f3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Żaluje, że Orlen nie dał pojeździć w F3 jakiemuś młodemu polakowi
#f3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Wyścig staje sie bardziej interesujący gdy spadnie deszcz. Co więc zrobimy? Przerwiemy wyścig żeby nie było za interesująco przypadkiem...
#f1 #f3
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Ghost2: I tak by się skończyło procesją za saefty carem. 2-3 okrążenia za SC restart, ktoś spinuje na prostej i znowu SC. Także nie byla to żadna duża strata.
  • Odpowiedz
@Lethorin: Ale bida w tych Włoszech. W F1 tylko Giovinazzi który nie jest materiałem na mistrza czy lidera zespołu. W F2 Ghiotto który jest tylko ciut młodszy od Giovinazziego i raczej nie ma szans na F1. W F3 jest trzech kierowców z Włoch ale zamykają stawkę. Jeden z nich jest rówieśnikiem Giovinazziego i Ghiotto. I jeszcze na dodatek Ferrari dołuje.
  • Odpowiedz