Wszystko
Najnowsze
Archiwum
- 1
- 0
#f3 ale mi szkoda Hugsa :/
- 2
Żaluje, że Orlen nie dał pojeździć w F3 jakiemuś młodemu polakowi
#f3
#f3
- 1
Hugs pięknie to zrobił, ale Lonson też dobry ziomek
#f3
#f3
- 1
@EtenszynDrimzKamynTru: Odpaliłem strima i wyłączyłem bo myślałem że to jakieś wirtualne wyścigi.
To jest już p------e jak człowiek widzi prawdziwe a uważa że to gierka xD
To jest już p------e jak człowiek widzi prawdziwe a uważa że to gierka xD
- 1
- 1
@Gusmag: Mocna ulewa, więc przerwali wyścig
- 6
- 13
- 0
@Lethorin Williams jak zawsze na końcu xDD
- 1
@Lethorin: Ale bida w tych Włoszech. W F1 tylko Giovinazzi który nie jest materiałem na mistrza czy lidera zespołu. W F2 Ghiotto który jest tylko ciut młodszy od Giovinazziego i raczej nie ma szans na F1. W F3 jest trzech kierowców z Włoch ale zamykają stawkę. Jeden z nich jest rówieśnikiem Giovinazziego i Ghiotto. I jeszcze na dodatek Ferrari dołuje.
- 1
#f3
.
.

@pablonzo: Smutne to podium. Zresztą było widać po oczach kierowców :(
źródło: comment_1593856547SRnJ1VX4oMwCKLpAZYLogx.jpg
Pobierz












#f1