via Wykop Mobilny (Android)
  • 3
Jak można zabrać połączone #f2 i #f3 razem a zamiast tego będą jakieś baby jeździć ( ͡° ʖ̯ ͡°)
#f1 #f123
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Moje marzenie na przyszłość Kubicy to team #f2 i #f3 ściśle współpracujący z dużym team #f1 np Aston Martin. #kubica byłby tam Super Special advisorem jak Prost w Renault, Helmut w Redbull czy Lauda w Mercedesie.

Może za kilka lat pojawił by nowy talent... Nowe talenty z nad Wisły. Nie mówię by było ich aż tylu co Rosjanow żyjących na ropie ale potencjał jest.
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Lundgaard i Ilott, też zasługują na szansę na f1, wszyscy tylko o Shwartzmanie, Mazepinie, Tsunodzie, Zhou. Dlatego dziś trzymam kciuki za nich i Armstronga który fajnie jeździł rok temu w #f3 a w #f2 trochę przepad.
#f123
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Ciekawe co Red Bull zrobi z Lawsonem, bo kolejny sezon w F3 byłby bez sensu, czy wsadzą go do Super Formuły albo co gorsze do FREC, czy jednak dadzą szansę w F2. Bo Hauger i Fraga raczej polecą z programu
#f3
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Szkoda Sierżanta, mogl być conajmniej ciekawy wyścig i 3 stronna walka...
#f3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Sympatyczny Australijczyk wspierany przez innego sympatycznego Australijczyka musi zdobyć to mistrzostwo, no nie ma innej opcji
#f3 #f123
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach