Wszystko
Najnowsze
Archiwum
@pan_welniak no to ciekawie się zapowiada
- 0
@grzesiecki: chyba do 15 bedzie sucho juz
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
- 109
@odjatakpawlacz: motosport to są poważne rzeczy wyamagające pieniędzy i organizacji. w polsce jest problem, zeby znalezc w tych 38 milionach 11 ludzi, ktorzy beda szybko biegać za piłką a co dopiero jazda bolidami
@odjatakpawlacz: @pan_welniak: @tumialemdaclogin: w Polsce woli się płacić 100 milionów na kalekę-inwalidę który swoją karierę ma już dawno za sobą, albo przebimbać 70 milionów na wybory które się nie odbyły.
Dlatego nie zdziwię się gdy nawet nie dożyjemy czasów Polaka w F1
Dlatego nie zdziwię się gdy nawet nie dożyjemy czasów Polaka w F1
leecimy
#f3
#f3
- 0
Leclerc dostał karę za swój divebomb w sprincie?
#f3
#f3
Jak oni poukładali te podium XD
#f3
#f3
- 11
- 0
Jaka divebomba od prem XD
#f3
#f3
- 1
W niektórych przypadku wiek to to tylko liczba, tak jest z pewnością w przypadku Kena Smitha, najstarszego aktywnego kierowcy wyścigowego. Który w 2021 roku w wieku 80 lat wystartował w wyścigu bolidów jednomiejscowych Toyota Racing Series.
TRS to zimowa seria single seaterów, gdzie kierowcy ścigają się bolidami F3 przygotowanymi przez Toyotę. Wszystkie wyscigi rozgrywają się w Nowej Zelandii i Australii. Seria jest ta dość dobrze punktowana przez FIA do super licencji dlatego
TRS to zimowa seria single seaterów, gdzie kierowcy ścigają się bolidami F3 przygotowanymi przez Toyotę. Wszystkie wyscigi rozgrywają się w Nowej Zelandii i Australii. Seria jest ta dość dobrze punktowana przez FIA do super licencji dlatego
źródło: comment_1657224622KKiNu3sLBQUMKPvGKe2V9R.jpg
Pobierz- 1
@Tr8025: Ale że wlot powietrza tak zmiażdżyło - przecież on ma też właśnie działać jako "roll hoop"...
- 2
@Tr8025: No właśnie... nie bardzo, bo ledwo się raz przetoczył i całego wlotu już nie było. Co się potem działo, to inna sprawa, ale cała ta struktura powinna właśnie wytrzymać takie przetoczenie się.
- 8
- 1
Mógł być niezły wypadek na zakończenie :)
#f3
#f3
#f3
(Przez chwile Montoya na ekranie)
Boro: Prosze Państwa oto Montoya
(Gdy to mowi jest atak Na Leclercka ze [chyba] Sobierajski go przekrzyknął XD)
(Przez chwile Montoya na ekranie)
Boro: Prosze Państwa oto Montoya
(Gdy to mowi jest atak Na Leclercka ze [chyba] Sobierajski go przekrzyknął XD)















#f3