#f1 #popoludniowykacikmuzycznytaguf1 #f1spam
Tak mi właśnie wleciało na playliście i pomyślałem o Tobie @dodi-lukebakio. Każdy z nas ma swoje wzloty i upadki, a im dalej w las tym więcej drzew i ciemniej. Mamy trochę więcej lat i różne nawracające demony, ale na koniec dnia i tak wiemy że trzeba iść przed siebie. Nawet jeśli za jakiś czas znowu podwinie nam się noga i wrócimy
l.....a - #f1 #popoludniowykacikmuzycznytaguf1 #f1spam
Tak mi właśnie wleciało na pla...
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach