Dziś niewiele osób pamięta jak mało brakło abyśmy zobaczyli dominacje Mercedesowską w wykonaniu Alonso.
Na zdjęciu nie kto inny jak Niki Lauda namawiający Fernando do podpisania kontraktu po skąd inąd dobrych sezonach w jego wykonaniu, ale w niekonkurencyjnym samochodzie. Niestety Fernando jak to on wiedział swoje i najwidoczniej odmówił przez co zdecydowano się na Lewisa.
#f1 #f1spam
Gentleman_Adrian - Dziś niewiele osób pamięta jak mało brakło abyśmy zobaczyli domina...

źródło: comment_1648760188H628nOlcHgUFbXZeotwM6h.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Panowie, rzućmy okiem na przeszłość. Tuż przed banem Geronimo powiedział nam „Weź Kubicę, umieść go w kokpicie i będzie wygrywał wyścigi.” Trzydzieści kont później później również Geronimo powiedział nam: „Zu miernota, Robert wchodzi najpóźniej od Spa". Natomiast TiDieJ powiedział podczas wyścigu – nie pamiętam podczas którego wyścigu – "♿♿♿♿♿". Pytanie do was obojga: czy dzisiaj jazda Formułą 1 jest zbyt skomplikowana dla Roberta Kubicy z niepełnosprawną renką? Czy sprawia mu to zbyt
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@MechanicznyTurek Twoj wpis jest jak miednica pelna ciepłej, namydlonej wody. Siadasz w niej i jest poprostu przyjemnie. Niczym wiecej się nie przejmujesz. Chloniesz ciepło. Czujesz się błogo i obserwujesz fugi na kafelkach. Spoglądasz beztroski na kosarza plotacego leniwie swoją wątłą sieć gdzies w rogu lazienki.

Dziekuje
  • Odpowiedz