#f1 Leclerc xDDDD
Wszystko
Najnowsze
Archiwum

dodi-lukebakio
- 7

gollmo
via Wykop- 0
@dodi-lukebakio: pokraka xD
- 29
- 7
- 36
#f1 Hulk w q3
@TickJackson: o_o Jak oni się tam znaleźli
- 2
@RitmoXL: posklejali bolid
- 9
#f1 włączyłem kwale i od razu śpiący się zrobiłem
- 2
- 1
#f1 Na kwalifikacjach Barcelony coś ciekawego?
@RitmoXL: cwl rasel w q2 na pole, więc jest obrzydliwie.
- 3
- 2
#f1 .
kto polaka zdobędzie w f1?
- Gekon 40.0% (16)
- Kimi 25.0% (10)
- Lec 10.0% (4)
- Ham 17.5% (7)
- Ver 7.5% (3)
Ale ich tam ciągnie w ten żwir xD
#f1
#f1
#f1 Toyoty szybko pitstop zrobiły ciekawee
@SpongeBobertKanciastoRenki: knują
@SpongeBobertKanciastoRenki: @fevo majom japońskiego torgera pewnie
- 37
- 3
@RitmoXL Rast ma tempo bo napędza go złość do Polaków po tym jak Kubica go r------l 2 lata temu
#f1 Ależ ciasno. Jutro ciekawy wyścig się szykuje.
#f1 co te ogury
- 16
- 0
@rkeere: a bo to raz





















