Mirki, dlaczego excel jest tak głupi i nie przewidzieli czegoś takiego. Chce sobie zsumować pieniądze grupując po miesiącach, mam takie dane wejściowe:
2020-01-15, 100
2020-01-18, 150
2020-01-20, 170
2020-02-06, 200
I
2020-01-15, 100
2020-01-18, 150
2020-01-20, 170
2020-02-06, 200
I
























Jak dzielić liczby z jednostkami? Np. mam
x zł / x kWhi rezultat to ma byćy złalbo yzł/kWh.Czy praktyką jest wpisywanie jednostki w komórkę z liczbą, czy może jednostkę powinno się pisać osobno i problem tym sposobem się omija?