Wszytko w tej piosence jest d------e, cały czas co się dzieje, głos też ma, zdecydowanie mój faworyt (ʘʘ)
#eurowizja
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach