@cytmirka: Wszystko co szybsze lub mocniejsze to siada na żywo ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@iselilja Nie było top ale tragedii nie było. Sporo fajnych przejść były słabsze momenty jak był szerszy kadr a ona daleko od ekranów i wyglądało jak jakiś festyn ale ogólnie spoko się oglądało
  • Odpowiedz