#eurowizja szczerze to nie było takie złe. Odważna nawet piosenka jak na eurowizje. Uczciwie to w top10 powinniśmy być
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

#eurowizja
tę piosenkę mogli jej lepiej napisać
ale z każdym wykonaniem jest lepiej od eliminacji przez półfinał
może być wysoko i niespodzianka
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@iselilja: zgadzam się! Myślałam, że tylko ja to zauważyłam. Mniej energii dzisiaj. I ten ostatni dźwięk wydaje mi się, że był bardziej wyciągnięty we wtorek niż dziś.
  • Odpowiedz
#eurowizja Początek dobry potem jest gorzej głos ma dobry ale jak by jej dali coś lepszego do śpiewania to byłoby w ch--j lepiej, tu nie ma szans na nic.
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach