Jak się Wam podoba utwór #polska ? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#ankietaeurowizja #eurowizja

Podobał się?

  • Super! (5) 37.8% (105)
  • Dobra nutka! (4) 26.6% (74)
  • Ani ziębi, ani grzeje (3) 23.4% (65)
  • Słabe to (2) 10.1% (28)
  • Wrzucam na #czarnolisto (1) 2.2% (6)

Oddanych głosów: 278

  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Ani nogą nie potupie, ani nie zanuci, tak jak Steczkowskiej piosenka absolutnie paskudna #eurowizja
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach