#eurowizja no niestety hit zapadający w pamięci to nie jest...
Wszystko
Najnowsze
Archiwum

ksioming
- 3

SkoroTakUwazasz
via Wykop- 0
@ksioming: właśnie że jest. Refren wpada w ucho o wiele łatwiej niż przy większości utworów dzisiaj.
- 5
#eurowizja szczerze to nie było takie złe. Odważna nawet piosenka jak na eurowizje. Uczciwie to w top10 powinniśmy być
Chwilę wcześniej chłop w płonącym konfesjonale, teraz Alicja nawołująca do modlitw, religijnie się zrobiło
#eurowizja
#eurowizja
#eurowizja No to jest panie TOP TOP TOP wokalnie, piosenka świetna. W końcu poszło na Eurowizję coś z duszą. Ciekawe ilu punktów nam nie dadzą xD
@ciezki_przypadek nie wyczułem sarkazmu xd
- 4
#eurowizja
tę piosenkę mogli jej lepiej napisać
ale z każdym wykonaniem jest lepiej od eliminacji przez półfinał
może być wysoko i niespodzianka
tę piosenkę mogli jej lepiej napisać
ale z każdym wykonaniem jest lepiej od eliminacji przez półfinał
może być wysoko i niespodzianka
- 1
#eurowizja imo lepszy występ dała w półfinale. Dziś czegoś zabrakło nie wiem
- 1
@Mexiii: ogólne wrażenie, było wiecej charyzmy i moim zdaniem lepiej wokalnie w wtorek (jakby no zawsze jest super wokalnie u niej, ale detale)
@iselilja: zgadzam się! Myślałam, że tylko ja to zauważyłam. Mniej energii dzisiaj. I ten ostatni dźwięk wydaje mi się, że był bardziej wyciągnięty we wtorek niż dziś.
- 4
#eurowizja Początek dobry potem jest gorzej głos ma dobry ale jak by jej dali coś lepszego do śpiewania to byłoby w ch--j lepiej, tu nie ma szans na nic.
Wokal 10/10
#eurowizja
#eurowizja
- 1
@Mexiii: nie no gdzie…
@jaszczur13 a to się zgadzam!
#eurowizja zero tituli
#eurowizja No i fajnie 12 punktów od Izraela leci
@SporderBoj: Hahahahaha
- 3
#eurowizja Ale to był wokalny r--------l
#eurowizja super głos, ale piosenka taka se - a mogłaby być dobra, wystarczyłoby dodać pierdzienięcie
- 1
#eurowizja Jest k---a moc!
- 5
Tylko wokal ratuje te piosenke przed zniknięciem w tłumie
#eurowizja
#eurowizja
Bardzo dobry występ stricte wokalnie i jeśli chodzi o to co dzieje się na scenie. Ale piosenka jest ciężka do zapamiętania dla takiego typowego widza Eurowizji #eurowizja
- 0
zeby tylko nie spadly z tego
#eurowizja
#eurowizja
zwrotki tej piosenki jest jak kij wkładany w szprychy rozpędzającego się roweru, niestety #eurowizja
- 4
#eurowizja Aż mnie przeszły dreszcze, dobre wykonanie.















