Niby lepiej niż w półfinale ale jednak zbyt pochopnie ich oceniłem że będą wysoko jak były tylko wersje studyjne. Ten staging i charakteryzacja paskudna.

#eurowizja
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach