Jak się Wam podoba utwór #polska ? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#ankietaeurowizja #eurowizja

Podobał się?

  • Super! (5) 37.9% (105)
  • Dobra nutka! (4) 26.7% (74)
  • Ani ziębi, ani grzeje (3) 23.1% (64)
  • Słabe to (2) 10.1% (28)
  • Wrzucam na #czarnolisto (1) 2.2% (6)

Oddanych głosów: 277

  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

JK Ci się podobał występ naszej reprezentantki?

  • Super! 26.4% (28)
  • Bardzo dobrze 29.2% (31)
  • Dobrze 22.6% (24)
  • Neutralnie 8.5% (9)
  • Tak sobie 3.8% (4)
  • Słabo 6.6% (7)
  • Bardzo słabo 0.9% (1)
  • Totalna beznadzieja 1.9% (2)

Oddanych głosów: 106

  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Ani nogą nie potupie, ani nie zanuci, tak jak Steczkowskiej piosenka absolutnie paskudna #eurowizja
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach