Problem z polską piosenką jest taki, że ona absolutnie nie jest ciekawa. Wyobrażacie sobie miny milionów widzów na świecie, gdy w śniadaniówce mówią im, że wygrała ta piosneka i oni jej słuchają?

Albo że wygrywa Eurowizje i ma zaśpiewać jeszcze raz widzom na hali? Przecież musieliby barykadować drzwi, żeby połowa z nudów nie wyszła.

#eurowizja
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach