#eurowizja Grzegorz Braun to wszedłby na scenę i powiedział tej dziewczynie, że ma ściągnąć tę maseczkę i w ogóle to Szwecja upada.
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Szwecja mój cichy faworyt ale wiem, że niestety nie będą wysoko bo na żywo dużo gorzej to brzmi.

#eurowizja
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach