Już za godzinę, mecz Francja - Irlandia.

Cóż to będą za emocje!

Kibicujcie proszę niebieskim.

#
  • 27
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Ogolnie to mamy teraz zajebista reprezentacje !

- Grosik - szalony Joe; rywale nie moga go rozczytac bo on sam nie wie co chce zrobic :D
- Peszkin - czlowiek od zadan specjalnych, 0.7 zglos sie - potrafi wejsc na 3 minuty zeby zdobyc zolta kartke
- Fabiański - jak Ash z pokemonow - lapie je wszystkie
- Pazdan - s-------n, z Glikiem to by sami obronili Czestochowe
m.....0 - Ogolnie to mamy teraz zajebista reprezentacje !

- Grosik - szalony Joe; ...

źródło: comment_qs7KxWp9ln87mBwtcm8FThomDRvsMdE9.jpg

Pobierz
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Czwartek 21:15, trwa mecz Polska-Portugalia.
Polacy dobrze zaczęli, ale powoli się osłabiają.
Zieloni przejmują piłkę, Krystynie już płoną oczy z zachwytu.
j------------------e.jpg
Prezydent Dudałke łapie się za głowę "a jednak do łagru..."
Gorąca sytuacja, wiele zależy teraz od obrony.
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Wielu oczekuje dzisiaj "sądnego dnia" za TO wydarzenie w rewanżowym meczu barażowym podczas eliminacji MŚ 2010. Ta trudna sprawa (mówiąc wprost: błąd sędziów oraz cwaniactwo zawodnika) zrodziła kolejną kontrowersję, o której jednak tak głośno nie było nigdy, bo odbyła się poza kamerami.

Irlandzki Związek Piłki Nożnej przyjął co najmniej kilkumilionową gratyfikację finansową od FIFA za obietnicę nie rozdmuchiwania przegapionej ręki Henry'ego.

Zaraz po meczu Irlandczycy - co zrozumiałe - zaczęli robić ogromną aferę
idol89 - Wielu oczekuje dzisiaj "sądnego dnia" za TO wydarzenie w rewanżowym meczu ba...

źródło: comment_qrLdSzsuBzPEmraMDDelF98TI0HMwNLu.jpg

Pobierz
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@idol89: Zrobienie afery nic by nie zmieniło, meczu powtórzyć się nie da (ile już takich błędów wypaczających wynik mieliśmy?), a skoro dają kasę to trzeba było brać bo to jedyne co dałoby się tutaj ugrać.
Najwięcej tutaj według mnie stracił Henry (wizerunkowo), choć mu to pewnie wszystko jedno bo hajs cały czas się zgadza. Człowiek, który strzelił masę bramek i dla wielu był idolem musiał się posunąć do czegoś takiego
  • Odpowiedz
Pierwszy turniej w XXI wieku w którym Polscy piłkarze zjadają na śniadanie własnych kibiców. Co jak co ale doping na reprze i ilość przyspiewek bardzo mizerna, teraz widzicie konsekwencje braku współpracy PZPN z szalikowcami. #popularnaopinia #euro2016
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Jestem obecnie u #usa na programie #workandtravel. Zmiana czasu nie sprzyja jednak oglądaniu #euro2016 bo szczególnie znajduję się wtedy w pracy, jednak staram się kombinować jak tylko mogę by ujrzeć naszych rodaków. Pracują ze mną głównie studenci z Europy Środkowej. Czyli leci mecz, wszyscy dopytują się jak nam idzie, czasem pokrzyczą "Polska!" i zawsze bardzo się cieszą po naszej wygranej. Bardzo prawilne zachowanie z ich
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach