Ogolnie to mamy teraz zajebista reprezentacje !
- Grosik - szalony Joe; rywale nie moga go rozczytac bo on sam nie wie co chce zrobic :D
- Peszkin - czlowiek od zadan specjalnych, 0.7 zglos sie - potrafi wejsc na 3 minuty zeby zdobyc zolta kartke
- Fabiański - jak Ash z pokemonow - lapie je wszystkie
- Pazdan - s-------n, z Glikiem to by sami obronili Czestochowe
- Grosik - szalony Joe; rywale nie moga go rozczytac bo on sam nie wie co chce zrobic :D
- Peszkin - czlowiek od zadan specjalnych, 0.7 zglos sie - potrafi wejsc na 3 minuty zeby zdobyc zolta kartke
- Fabiański - jak Ash z pokemonow - lapie je wszystkie
- Pazdan - s-------n, z Glikiem to by sami obronili Czestochowe

























Cóż to będą za emocje!
Kibicujcie proszę niebieskim.
#