Spóźnij się do domu na mecz, eee trudno i tak nikt nie strzela na początku. 3 minuta, a tu 0:1 ( ͡° ʖ̯ ͡°)
#euro2016
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Jak Irandia (daj Boże!) i Niemcy wygrają, to w najlepszej 8 mamy 3 drużyny z naszej grupy eliminacyjnej ( ͡ ͜ʖ ͡)
#euro2016
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach