Mirki, ostatnio pytałem Was czy na #opener będzie można obejrzeć sobie mecze euro i jak się okazało nie ma takiej możliwości. W związku z tym planujemy ze znajomymi sami ogarnąć strefę kibica, ale przyda się nam Wasze wsparcie logistyczne - macie jakieś dobre pomysły? Możemy mieć komputer i internet, ale potrzebujemy większego ekranu. Rzutnik jest do załatwienia, ale nie ma gdzie rzucić obrazu i dodatkowo nie ma skąd wziąć prądu
  • 10
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

W polszmacie dzisiaj oba mecze 1/8 finału, pierwszy i ostatni raz przez cały turniej DWA mecze jednego dnia w otwartym kanale, wprost nieprawdopodobne #euro2016
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Boniek dobrze pisze, że napastnicy mają coś do dorzucenia w tym turnieju. Gdyby oba nasze napadziory strzeliły po bramce z Portugalią to kibice zapomnieliby by o nie mocy i nie wykorzystanych sytuacjach, która aktualnie trapi napastników.

#euro2016 #mecz #pilkanozna #lewandowski #sport
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@idol89:
Byłem kiedyś na wykładzie prowadzonym przez profesora j. polskiego. Mówił, że w naszym języku nie ma jednej poprawnej reguły tworzenia dopełniaczy. Kiedy pojawia się w użyciu nowy rzeczownik, Rada Języka Polskiego (czy podobnie nazywająca się instytucja) obserwuje przez kilka lat, jaki dopełniacz się upowszechnia w użyciu i z czasem zaczynają sugerować używanie tego popularniejszego. Po kolejnych latach czy dekadach, jeśli faktycznie jedna forma zyska znacznie większą popularność, Rada przyjmuje
  • Odpowiedz