Wszystko
Najnowsze
Archiwum
3
Dzień 30.06.16 bardzo ważny dla polskiej piłki. Aż 3 istotne dla nas...

Czekajmy na 30 czerwca, bardzo ważny dzień dla polskiego futbolu. Oczywiście przede wszystkim ze względu na walkę reprezentacji Polski z Portugalią o półfinał euro 2016, ale także w mniejszym stopniu z powodu rozgrywanych tego dnia meczy I rundy eliminacyjnej Ligi Europy.
z- 2
- #
- #
- #
- #
- #
- #

romo86
- 1
wam też tak długo idzie logowanie na portalu z biletami na #euro2016
3
EURO 2016. Zapłacili za mecze, na pół godziny stracili obraz w TV

W meczu 1/8 finałów Francja-Irlandia, którego transmisja była jedynie w płatnym kanale Polsat Sport 2, na prawie pół godziny utracono obraz telewizyjny. Ust...
z- 0
- #
- #
- #
- #
- #
- #
- 34

wutwut12
via Android- 5
@mafi20: ale wiesz ze to jeszcze wisi w goracych (przynajmniej rano bylo), i jest dzielem jednego z mireczkow?
konto usunięte via iOS
- 3
@mafi20: ale nie kradnij pracy @Vitz ( ͡° ʖ̯ ͡°)
- 23
- 4
- 22
Czołem.
Tomasz Ćwiąkała porozmawiał z prezesem PZPN, Zbigniewem Bońkiem. Kawał rozmowy, nie będziemy dawać jakichś obszernych fragmentów, naszym zdaniem cała warta uwagi, tym bardziej, że jest nie tylko o kadrze, ale i na przykład o finansach. Lead:
– Leicester nie jest dobrym przykładem, bo mamy przynajmniej czterech zawodników klasy światowej. Ciągle myślimy, że sprawiamy niespodzianki. Mamy takie określenie – uda się albo się nie uda. Drażni mnie to. Udać się może rzuć monetą.
Tomasz Ćwiąkała porozmawiał z prezesem PZPN, Zbigniewem Bońkiem. Kawał rozmowy, nie będziemy dawać jakichś obszernych fragmentów, naszym zdaniem cała warta uwagi, tym bardziej, że jest nie tylko o kadrze, ale i na przykład o finansach. Lead:
– Leicester nie jest dobrym przykładem, bo mamy przynajmniej czterech zawodników klasy światowej. Ciągle myślimy, że sprawiamy niespodzianki. Mamy takie określenie – uda się albo się nie uda. Drażni mnie to. Udać się może rzuć monetą.
- 48
- 1
75
Boniek dla Weszło: Czy się to komuś podoba, czy nie – wykonaliśmy...
Zbigniew Boniek w rozmowie z Tomkiem Ćwiąkałą o mistrzostwach, ale i szerzej o zmianach w polskiej piłce. – Leicester nie jest dobrym przykładem, bo mamy przynajmniej czterech zawodników klasy światowej.
z- 2
- #
- #
- #
- #
- #
- #
- 19
#euro2016 #lewandowski Tak to wygląda
źródło: comment_1McZbYbKMD7Mgno0OMAgGZd3a1nc7OU9.jpg
Pobierz- 286
- 9
Do wszystkich malkontentów narzekających na Milika i Lewandowskiego. Nie zapominajcie, że bez nich moglibyśmy tylko kibicować innym drużynom na tym turnieju, to w głównej mierze oni przyczlinili się do awansu. Przypomnijcie sobie jak strzelali w tych eliminacjach:
***********************************************************
https://www.youtube.com/watch?v=ThTJAEKQHyQ
***********************************************************
Spójrzcie
***********************************************************
https://www.youtube.com/watch?v=ThTJAEKQHyQ
***********************************************************
Spójrzcie
- 1
@brck89: Wybacz, ale cały tekst usiany jest banałami. Piłka go szuka? A co on, ma magnes w bucie? Obrońcy skupiają się tylko na Lewym? Na pewno nie w spotkaniu ze Szwajcarią, gdzie mmomentami był całkiem pozostawiony sam sobie. Przy okazji - w eliminacjach Lewy strzelił 13 goli. Gdyby zabrać je wszystkie mielibyśmy tylko 3 punkty mniej. Nie ma co ubliżać ludziom od Januszy w przepocnych podkoszulach, oboje narazie grają słaby
@brck89: dobrze gada, polać mu
- 2189
Serce rośnie, gdy na podwórku dzieciaki biegają w strojach polskiej reprezentacji, a nie w koszulkach Ronaldo czy innego tam Messiego (。◕‿‿◕。) #euro2016
- 14
Drabinkę Francuzi układali niemal pod siebie, co zemściło się wynikami innych grup i trafili do zdecydowanie mocniejszej części fazy pucharowej. Ale nawet, gdy już awansowali, to dokonali analizy nie tego rywala. Asystent Deschampsa Guy Stephane publicznie przyznawał, że w pierwszej kolejności przygotowali wszystko, co należało wiedzieć o Irlandii - ale tej z północy. Dopiero później zauważyli, że spotkają się z drużyną Martina O'Neilla, nie Michaela.
p--------i ignoranci
#euro2016 #pilkanozna
- 669
- 163
@96kwiatek: Jak Euro zmieniło postrzeganie naszych graczy. Pamiętacie co było 3 tygodnie temu?
Fabiański - słaby, niepewny, lepiej Szczęsnego albo Boruca
Pazdan - ten cienias z Legii? przecież to pewna czerwona kartka
Kuba - siedział na ławce, na pewno bez formy, lepiej brać Mierzejewskiego xD
Mączyński - z tej słabej
Fabiański - słaby, niepewny, lepiej Szczęsnego albo Boruca
Pazdan - ten cienias z Legii? przecież to pewna czerwona kartka
Kuba - siedział na ławce, na pewno bez formy, lepiej brać Mierzejewskiego xD
Mączyński - z tej słabej
- 80
@Hahazard: Na całe nasze szczęście drużyną rządzi Adam Nawałka, a nie banda dziennikarzy, czy "ekspertów". Pan trener nie raz udowodnił wszystkim, że to jego wybory są słuszne. Liczyłem na Boruca w karnych i patrząc na to z perspektywy zakończonego meczu w sumie mógłby wejść, bo Fabian nie miał za wiele do powiedzenia przy karnych, co nie umniejsza mu oczywiście, bo dla mnie i pewnie nie tylko dla mnie był bohaterem
Duglegur, czyli islandzki kult ciężkiej pracy
"Nie będziemy mieli takich indywidualności, jak inne kraje i nie będziemy mogli grać tak w piłkę, jak ci najlepsi. Musimy być zdyscyplinowani, skoncentrowani i wciąż ciężko pracować. W ten sposób możemy walczyć. Kiedy szkolimy dzieci, często krzyczymy: ‚duglegur!‚, co oznacza ciężką pracę – o filozofii gry w piłkę w Islandii mówi asystent Lagerbacka, Halldorsson."
http://zzapolowy.com/duglegur-czyli-islandzki-kult-ciezkiej-pracy/
#pilkanozna #eurozzp #euro2016 #islandia
"Nie będziemy mieli takich indywidualności, jak inne kraje i nie będziemy mogli grać tak w piłkę, jak ci najlepsi. Musimy być zdyscyplinowani, skoncentrowani i wciąż ciężko pracować. W ten sposób możemy walczyć. Kiedy szkolimy dzieci, często krzyczymy: ‚duglegur!‚, co oznacza ciężką pracę – o filozofii gry w piłkę w Islandii mówi asystent Lagerbacka, Halldorsson."
http://zzapolowy.com/duglegur-czyli-islandzki-kult-ciezkiej-pracy/
#pilkanozna #eurozzp #euro2016 #islandia
























