Czołem.

Tomasz Ćwiąkała porozmawiał z prezesem PZPN, Zbigniewem Bońkiem. Kawał rozmowy, nie będziemy dawać jakichś obszernych fragmentów, naszym zdaniem cała warta uwagi, tym bardziej, że jest nie tylko o kadrze, ale i na przykład o finansach. Lead:

– Leicester nie jest dobrym przykładem, bo mamy przynajmniej czterech zawodników klasy światowej. Ciągle myślimy, że sprawiamy niespodzianki. Mamy takie określenie – uda się albo się nie uda. Drażni mnie to. Udać się może rzuć monetą.
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Do wszystkich malkontentów narzekających na Milika i Lewandowskiego. Nie zapominajcie, że bez nich moglibyśmy tylko kibicować innym drużynom na tym turnieju, to w głównej mierze oni przyczlinili się do awansu. Przypomnijcie sobie jak strzelali w tych eliminacjach:

***********************************************************
https://www.youtube.com/watch?v=ThTJAEKQHyQ
***********************************************************

Spójrzcie
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@brck89: Wybacz, ale cały tekst usiany jest banałami. Piłka go szuka? A co on, ma magnes w bucie? Obrońcy skupiają się tylko na Lewym? Na pewno nie w spotkaniu ze Szwajcarią, gdzie mmomentami był całkiem pozostawiony sam sobie. Przy okazji - w eliminacjach Lewy strzelił 13 goli. Gdyby zabrać je wszystkie mielibyśmy tylko 3 punkty mniej. Nie ma co ubliżać ludziom od Januszy w przepocnych podkoszulach, oboje narazie grają słaby
  • Odpowiedz
Serce rośnie, gdy na podwórku dzieciaki biegają w strojach polskiej reprezentacji, a nie w koszulkach Ronaldo czy innego tam Messiego () #euro2016

  • 33
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Drabinkę Francuzi układali niemal pod siebie, co zemściło się wynikami innych grup i trafili do zdecydowanie mocniejszej części fazy pucharowej. Ale nawet, gdy już awansowali, to dokonali analizy nie tego rywala. Asystent Deschampsa Guy Stephane publicznie przyznawał, że w pierwszej kolejności przygotowali wszystko, co należało wiedzieć o Irlandii - ale tej z północy. Dopiero później zauważyli, że spotkają się z drużyną Martina O'Neilla, nie Michaela.

p--------i ignoranci
#euro2016 #pilkanozna
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@96kwiatek: Jak Euro zmieniło postrzeganie naszych graczy. Pamiętacie co było 3 tygodnie temu?

Fabiański - słaby, niepewny, lepiej Szczęsnego albo Boruca
Pazdan - ten cienias z Legii? przecież to pewna czerwona kartka
Kuba - siedział na ławce, na pewno bez formy, lepiej brać Mierzejewskiego xD
Mączyński - z tej słabej
  • Odpowiedz
@Hahazard: Na całe nasze szczęście drużyną rządzi Adam Nawałka, a nie banda dziennikarzy, czy "ekspertów". Pan trener nie raz udowodnił wszystkim, że to jego wybory są słuszne. Liczyłem na Boruca w karnych i patrząc na to z perspektywy zakończonego meczu w sumie mógłby wejść, bo Fabian nie miał za wiele do powiedzenia przy karnych, co nie umniejsza mu oczywiście, bo dla mnie i pewnie nie tylko dla mnie był bohaterem
  • Odpowiedz
Duglegur, czyli islandzki kult ciężkiej pracy

"Nie będziemy mieli takich indywidualności, jak inne kraje i nie będziemy mogli grać tak w piłkę, jak ci najlepsi. Musimy być zdyscyplinowani, skoncentrowani i wciąż ciężko pracować. W ten sposób możemy walczyć. Kiedy szkolimy dzieci, często krzyczymy: ‚duglegur!‚, co oznacza ciężką pracę – o filozofii gry w piłkę w Islandii mówi asystent Lagerbacka, Halldorsson."

http://zzapolowy.com/duglegur-czyli-islandzki-kult-ciezkiej-pracy/

#pilkanozna #eurozzp #euro2016 #islandia
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach