Wiecie jaki jest największy problem polsatu jeśli chodzi o #euro2016? Oni zrobili studio dla Grażyn i Januszy, robią takie studio jak kiedyś było w TVP. Problem jest tylko taki, że żaden janusz i grażyna nie wykupią pakietu za 100 zł bo oni to i tak będą tylko Polskę oglądać. Poważni ludzie, zainteresowani futbolem to jedyni którzy wykupią ten pakiet a nic od polsatu za to nie dostają, nawet jak
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@gumiorek: @Adams_GA: Trochę robotę utrudnia im "Łączy nas piłka" i Ł. Wiśniewski, ale...
Można to było jakoś fajnie wykorzystać, może rozszerzyć, połączyć siły.

Ogólnie to zdecydowanie najgorszy spośród polsatowskich turniejów (mś '02, '06, euro '08). Kiepsko w obsadzie komentatorskiej (a jeszcze 2-3 lata temu mając niewiele praw niewiele ustępowali na tym polu C+), beznadziejnie w studio, niewiele świeżości, kiepscy eksperci, brak ciekawych materiałów.
  • Odpowiedz
@FranzFerdinand: Szkoda mi go jak nikogo innego z pośród niegrających. Moim, podkreślam- moim zdaniem ten chłopak powinien dostać szansę czy z Ukrainą w drugiej połowie czy ze Szwajcarią. Peszkin dostaje szanse kosztem tego młodego gracza co jest jedynym błędem Nawałki, ale nie ma ludzi nie omylnych...
  • Odpowiedz