• 4
Korzystając z chwili wolnego czasu oświadczam że jestem bardzo zadowolony z gry naszej reprezentacji, można śmiało powiedzieć że jstem dumny z chłopaków. Doczekaliśmy czasów że nie trzeba obawiać się kompromitacji a na mecz czeka się bez nerwów. Oświadczam również że wszyscy znajomi mają takie same odczucia jak ja i prosimy o nie ładowanie nas do jednego wora z wszelkiej maści malkontentami.
Pozdrawiam serdecznie!
#oswiadczenie #reprezentacja #euro2016
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Czy możemy jeszcze czegoś oczekiwać od reprezentacji Polski na tym turnieju? Z pewnością, wszyscy zgodzą się z tym, że wymagamy od nich takiego samego zaangażowania i walki jak w poprzednich spotkaniach. Coś do udowodnienia wciąż mają nasi napastnicy.

#euro2016 #ankieta #mecz #pilkanozna

Spełnienie jako kibic reprezentacji Polski poczujesz:

  • Już teraz je odczuwam, wielki sukces! 36.5% (274)
  • Portugalia jest do pokonania, stać na 1/2. 43.1% (324)
  • Apetyt rośnie w miarę jedzenia, liczę na finałach 12.0% (90)
  • Historia pamięta tylko tych największych, chcę złota! 8.4% (63)

Oddanych głosów: 751

  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@peetee: nie szukając daleko

Dla mnie madridismo > kibicowanie Polsce. Dlaczego miałbym być przeciwko temu kogo wspieram na co dzień? Polacy i tak już osiągnęli sukces, teraz niech pakują się do domu, ja jestem zadowolony z ich postawy, ale bardziej zależy mi na sukcesie Ronaldo. Nie jest to jego turniej, ale hejty spływające na jego są niesprawiedliwe, im dalej zajdzie tym wieksza szansa na Złotą Piłkę i pozytywne rozpoczęcie następnego
  • Odpowiedz