Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
Wszystko
Najnowsze
Archiwum
5
Russell Crowe dumny z Polski! Najnowszy wpis po porażce z Portugalią...
Dziękujemy POLACY!
z- 3
- #
- #
- #
- #
- #
@whysooseriouss: o Kubę się nie martw -jeszcze mundial
- 1
@MattJedi: Kariery trwają zazwyczaj rok-dwa lata mniej niż klubowe. Zależnie też czy piłkarz nadal gra w klubie czy siedzi na ławie i odcina kupony. Do 34 spokojnie można grać, a przy bramkarzach masz przykład Węgra który na tych mistrzostwach miał 40 lat :) Także na mundialu w Rosji zagrają wszyscy zawodnicy z obecnej kadry chyba że wypadnie ktoś przez poważną kontuzję. Na euro 2020 może zabraknąć Piszczka (ale prawa obrona
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
- 177
@LajtOdZeraDoMilionera: Fabiański wydaje się być świetnym gościem, skromny, profesjonalista mimo tej straty pozycji nr1 przed Euro
@LajtOdZeraDoMilionera: jakis link do wywiadu ?
- 7
Problem w drużynie Polski jest taki, że oni na początku grają bardzo ofensywnie, a jak już strzelą bramkę to się bronią i stwarzają przeciwnikom masę sytuacji do strzelenia bramki. Myślę, że gdyby po strzeleniu pierwszego gola grali dalej ofensywnie i udało im się strzelić drugiego gola to wtedy mogli by przejść do defensywy.
#mecz #euro2016 #euro #pilkanozna #mikrotaktyk
#mecz #euro2016 #euro #pilkanozna #mikrotaktyk
- 9
@lubie-muszynianke: Dziękuje Pan Pazdan
- 2
@lubie-muszynianke: dziękuję Pan Pazdan
- 16
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
Mireczki, mam propozycję... Zróbmy jakąś akcję dla Kuby, żeby nie czuł się sam w tej ciężkiej chwili. Wykop ma wielką siłę, może ktoś ma pomysł, możemy dać przykład i pójdzie dalej, prawdziwy #wykopefekt ;)
PS. Dziękuję reprezentacjo za każdą chwilę tego euro, jesteście wielcy!
#mecz #euro2016 #polska #reprezentacja
PS. Dziękuję reprezentacjo za każdą chwilę tego euro, jesteście wielcy!
#mecz #euro2016 #polska #reprezentacja
- 2
@polskiniko: zgólmy się na łyso
- 1
"Czasem trzeba dotknąć dna, by wejść na szczyt"
Mireczki płaczę ze smutku i ze szczęścia. Ćwierćfinał to coś wielkiego, odpadamy po karnych z Portugalią. Cudownie. Ale jednak te karne zawsze bolą.
I wtedy przypominasz sobie, że w 2010 roku było tak źle, że wszyscy chcieli rozwiązać kadrę a Szpakowski zaserwował nam monolog, który wpisał się w historię naszego futbolu już na wieki.
6
Mireczki płaczę ze smutku i ze szczęścia. Ćwierćfinał to coś wielkiego, odpadamy po karnych z Portugalią. Cudownie. Ale jednak te karne zawsze bolą.
I wtedy przypominasz sobie, że w 2010 roku było tak źle, że wszyscy chcieli rozwiązać kadrę a Szpakowski zaserwował nam monolog, który wpisał się w historię naszego futbolu już na wieki.
6

- 23
Wiecie co? To jest prawdziwy bohater i żaden nieudany elwer tego nie zmieni. Mam nadzieję że w nadchodzących dniach dostanie wiele wsparcia od polskich kibiców, bo komu jak komu - jemu się to należy!
Zdjęcie na fanpage Kuby.
#mecz #euro2016 #kuba #reprezentacja
Zdjęcie na fanpage Kuby.
#mecz #euro2016 #kuba #reprezentacja
źródło: comment_4OD8HzSF6alUDBlObuSMpAxhqXbaBeh0.jpg
Pobierz- 3
Te dwa ostatnie lata byly niesamowite!
Wiadomo, ze chlopakom jeszcze troche brakuje ale ida konsekwetnie we wlasciwym kierunku i z niesamowita walka.
Mamy przewage, bo polska druzyna sie rozwija w swietnym tempie.
A
Wiadomo, ze chlopakom jeszcze troche brakuje ale ida konsekwetnie we wlasciwym kierunku i z niesamowita walka.
Mamy przewage, bo polska druzyna sie rozwija w swietnym tempie.
A
źródło: comment_R2ZMWTn2l9rRwav8MYcopfV6d7SBolDJ.jpg
Pobierz- 14
Tymczasem w domach osób, które liczyły na #cebuladeals z MM xD
#mecz #euro2016 #heheszki #humorobrazkowy #pdk
#mecz #euro2016 #heheszki #humorobrazkowy #pdk
źródło: comment_f9bQSjhFmCf15GrCI2XZ6ELOy3qv7oRJ.jpg
Pobierz- 13
1) Łukasz Fabiański
2) Artur Jędrzejczyk
3) Łukasz Piszczek
4) Kamil Glik
5) Michał Pazdan
6) Grzegorz Krychowiak
2) Artur Jędrzejczyk
3) Łukasz Piszczek
4) Kamil Glik
5) Michał Pazdan
6) Grzegorz Krychowiak
- 1
- 2
@Shunkmanitu: czyli ironia (⌐ ͡■ ͜ʖ ͡■)
@brylant_brylant: nikt nie robi z nich bóstw. W temacie piłki nożnej będzie to euro wspominać latami. Pojawiła nam się bardzo dobrą generacja, która może pociągnąć kolejnych. Oczywiście niczyjego raka nie wyleczą, głodnych nie nakarmią, ale ile nadziei i wiary potrafią wlać w serca różnych Januszy to ich ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@brylant_brylant: nikt nie robi z nich bóstw. W temacie piłki nożnej będzie to euro wspominać latami. Pojawiła nam się bardzo dobrą generacja, która może pociągnąć kolejnych. Oczywiście niczyjego raka nie wyleczą, głodnych nie nakarmią, ale ile nadziei i wiary potrafią wlać w serca różnych Januszy to ich ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Warto przypomnieć skład Polskiej reprezentacji z ćwierćfinału mistrzostw Europy w 2016 roku. Na bramce Fabiański, w obronie Łukasz Piszczek, Kamil Glik, Michał Pazdan, Artur Jędrzejczyk, w pomocy Jakub Błaszczykowski, Krzysztof Mączyński zmieniony w 98 munucie przez Tomasza Jodłowca oraz Kamil Grosicki, którego w 82 minucie zmienił Bartosz Kapustka, w napadzie niezawodni Arkadiusz Milik i Robert Lewandowski.
#euro2016
#euro2016
- 4
Nie zapominajmy również o Panu Adamie!
#euro2016
#euro2016
źródło: comment_Ae5kpJ9hc0buMVIx8maVjyUj8CPuRlnz.jpg
Pobierz- 0
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
@TymRazemNieBedeBordo: jestes słaby psychicznie, zobacz Ronaldo cisną mu, a on robi swoje i to jest klucz do sukcesu.
- 5
@TymRazemNieBedeBordo: mimo że Fabian zajebiście bronił w meczu tak karnych nie ogarnia za bardzo. Boruc zawsze robi krok do przodu ( regulaminowe to nie jest ale sędziowie to puszczają ) i zazwyczaj coś wyciągnie.
- 4
























"Polacy, nic się nie stało" z 2012 roku nadal pozostaje hymnem narodowym.
#aszdziennik #sport #pilkanozna #euro2016
źródło: comment_yzdt3xSPaBMasKSLte9n9sX2rrtDP2gZ.jpg
PobierzPolacy dojrzewają. Zawsze byliśmy zajebiści jako naród, ale zawsze można zrobić jeszcze krok do przodu, pozbywając się tych czy innych przywar.
Inna rzecz, że chłopaki najzwyczajniej w świecie zasłużyli na szacunek, więc nie ma co się dziwić.