@ASZdziennikpl: Nie lubię Was, ale tutaj nawet spoko rozkminę uczyniliście.

Polacy dojrzewają. Zawsze byliśmy zajebiści jako naród, ale zawsze można zrobić jeszcze krok do przodu, pozbywając się tych czy innych przywar.

Inna rzecz, że chłopaki najzwyczajniej w świecie zasłużyli na szacunek, więc nie ma co się dziwić.
  • Odpowiedz
@MattJedi: Kariery trwają zazwyczaj rok-dwa lata mniej niż klubowe. Zależnie też czy piłkarz nadal gra w klubie czy siedzi na ławie i odcina kupony. Do 34 spokojnie można grać, a przy bramkarzach masz przykład Węgra który na tych mistrzostwach miał 40 lat :) Także na mundialu w Rosji zagrają wszyscy zawodnicy z obecnej kadry chyba że wypadnie ktoś przez poważną kontuzję. Na euro 2020 może zabraknąć Piszczka (ale prawa obrona
  • Odpowiedz
Problem w drużynie Polski jest taki, że oni na początku grają bardzo ofensywnie, a jak już strzelą bramkę to się bronią i stwarzają przeciwnikom masę sytuacji do strzelenia bramki. Myślę, że gdyby po strzeleniu pierwszego gola grali dalej ofensywnie i udało im się strzelić drugiego gola to wtedy mogli by przejść do defensywy.

#mecz #euro2016 #euro #pilkanozna #mikrotaktyk
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Mireczki, mam propozycję... Zróbmy jakąś akcję dla Kuby, żeby nie czuł się sam w tej ciężkiej chwili. Wykop ma wielką siłę, może ktoś ma pomysł, możemy dać przykład i pójdzie dalej, prawdziwy #wykopefekt ;)

PS. Dziękuję reprezentacjo za każdą chwilę tego euro, jesteście wielcy!

#mecz #euro2016 #polska #reprezentacja
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

"Czasem trzeba dotknąć dna, by wejść na szczyt"

Mireczki płaczę ze smutku i ze szczęścia. Ćwierćfinał to coś wielkiego, odpadamy po karnych z Portugalią. Cudownie. Ale jednak te karne zawsze bolą.

I wtedy przypominasz sobie, że w 2010 roku było tak źle, że wszyscy chcieli rozwiązać kadrę a Szpakowski zaserwował nam monolog, który wpisał się w historię naszego futbolu już na wieki.

6
P.....i - "Czasem trzeba dotknąć dna, by wejść na szczyt" 

Mireczki płaczę ze smut...
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

1) Łukasz Fabiański
2) Artur Jędrzejczyk
3) Łukasz Piszczek
4) Kamil Glik
5) Michał Pazdan
6) Grzegorz Krychowiak
  • 10
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Shunkmanitu: czyli ironia ( ͡ ͜ʖ ͡)
@brylant_brylant: nikt nie robi z nich bóstw. W temacie piłki nożnej będzie to euro wspominać latami. Pojawiła nam się bardzo dobrą generacja, która może pociągnąć kolejnych. Oczywiście niczyjego raka nie wyleczą, głodnych nie nakarmią, ale ile nadziei i wiary potrafią wlać w serca różnych Januszy to ich ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
Warto przypomnieć skład Polskiej reprezentacji z ćwierćfinału mistrzostw Europy w 2016 roku. Na bramce Fabiański, w obronie Łukasz Piszczek, Kamil Glik, Michał Pazdan, Artur Jędrzejczyk, w pomocy Jakub Błaszczykowski, Krzysztof Mączyński zmieniony w 98 munucie przez Tomasza Jodłowca oraz Kamil Grosicki, którego w 82 minucie zmienił Bartosz Kapustka, w napadzie niezawodni Arkadiusz Milik i Robert Lewandowski.

#euro2016
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@TymRazemNieBedeBordo: mimo że Fabian zajebiście bronił w meczu tak karnych nie ogarnia za bardzo. Boruc zawsze robi krok do przodu ( regulaminowe to nie jest ale sędziowie to puszczają ) i zazwyczaj coś wyciągnie.
  • Odpowiedz