Piłką nożna pasjonuję się od "zawsze". Marzyłem o tym, żeby doczekać reprezentacji Polski, której gra będzie mnie napawać dumą. Patrzyłem na Chorwatów w 1998 roku, Portugalczyków w 2000 roku, Czechów w 2004 roku, czy wspaniały Urugwaj z 2010 roku. Na drużyny które ostatecznie przegrywały, ale "kupiły" serca kibiców swoją grą i duchem zespołu. Patrzyłem i zazdrościłem.

Dziś nie zazdroszczę. Swoim dzieciom nie będę opowiadać o legendzie Wembley, 1974 i 1982 roku. Opowiem
Mayki44 - Piłką nożna pasjonuję się od "zawsze". Marzyłem o tym, żeby doczekać reprez...

źródło: comment_C678cvljRRwb0scs8RGnEfwchYaLTGEq.jpg

Pobierz
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

#mecz #euro2016
No dobra nikt nie wie co zrobić dla Kuby żeby mu smutno nie było to niech każdy napisze tutaj: Dziękuję Pan Kuba. to ja mu kartkę ze screenem na lotnisku wręczę.
Dziękuję Pan Kuba.
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Gdy emocje już opadną, jak po wielkiej bitwie kurz

[...] trzeba wiedzieć, kiedy ze sceny zejść NIEPOKONANYM

Niepokonanym- to słowo najważniejsze w tym turnieju :D
#euro2016
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

­>­miej szansę na historyczne 1/2 finału
advice nawałka mistrz taktyki
­>­nastawiaj się na karne od 30 minuty, zrób 2 zmiany zamiast 3

nie zasługiwaliśmy na półfinał

#mecz #euro2016
  • 12
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Ciężko cokolwiek napisać po tym ćwierćfinale. Zaczęło się pięknie, lepiej być nie mogło. Później Portugalia wyrównała i te nieszczęsne karne. Co tu dużo mówić jestem smutny i w-------y, ale nie na Błaszczykowskiego, że nie strzelił tego karnego. Z jednej strony wielki sukces doszliśmy do ćwierćfinału pierwszy raz odkąd żyję (21 lvl), ale półfinał był w naszym zasięgu i to najbardziej smuci. Za parę dni pewnie będę się cieszył, że doszliśmy tak daleko,
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Panowie w tvp miszczowie engel i tomaszewski odkopani z pod metra mchu z borów tucholskich. Engel uważa że to nie był najlepszy mecz naszej reprezentacji na euro oraz osiagnął niesamowity sukces w mistrzostwach świata dajcie mi namiar na ich dilera też chce mieć takie tripy
  • Odpowiedz
Najlepszy biznes na Polsce w tym turnieju to zrobił ten cały Russell Crowe. Postawił sobie na jakiegoś tam underdoga w tym turnieju. I wyszło nawet na to, że zaszliśmy akurat daleko, bo nigdy w 1/4 na euro nas nie było... ale co sobie popularności i informacji o swoim wsparciu dla polskiej kadry pan Russell nabił, to jego. W oczach Polaków już nie będzie tylko gladiatorem i szalonym matematykiem ( ͡° ͜
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach