Wszystko
Najnowsze
Archiwum
- 2
@proba1: racja, tylko z---------ć trzeba, zero rozrywek
- 0
Polska wygrała z Irlandią Północną! Brawa! Kolejny mecz z Niemcami! (⌐ ͡■ ͜ʖ ͡■)
#heheszki #internetexplorer #euro2016
#heheszki #internetexplorer #euro2016
źródło: comment_7SgMU04KHMlWvSE6Vn7OYAgcULCTtwNI.jpg
PobierzMecz oglądałem w towarzystwie statystyka sportowego, poniżej kilka smaczków o których być może nie wiecie. Lewy przed rzutami karnymi wylosował wybór bramki i pierwszeństwo w strzelaniu. Wybrał rzecz jasna słupki za którymi siedzieli polscy kibicie jednak pierwszeństwo strzelania oddał rywalowi. Ten szarmancki gest okazał się BŁĘDEM! Statystyka mówi że drużyna rozpoczynająca karne ma 54% więcej szans na zwycięstwo niż rywal. Pomijając już te całe wyliczenia excel'owskie, sam fakt dorównania komuś, świadomość wyniku
@RodowitySloik: Ciekawe. Z drugiej strony Lewy mógł podjąć taką decyzję ze względu na karne ze Szwajcarią, gdzie to ona ostatecznie goniła nasz wynik.
- 0
@RodowitySloik: to samo mówiłem bo to w którymś z meczów na Polsat Sport mówili, nie wiem czy nie przy POL - Szwajcaria, głupio zrobił.
#mecz #pilkanozna #euro2016 #polska #cytatywielkichludzi
"Jest tylko jedno miejsce na świecie, gdzie jestem ważny, gdzie jestem kimś. Bez względu na to, ile strzeliliśmy bramek, czy wygramy, czy przegramy mecz. To dom, to moja rodzina. Jestem kibicem - tak jak Wy. Kibicuję rodzinie. "
Kuba Błaszczykowski
"Jest tylko jedno miejsce na świecie, gdzie jestem ważny, gdzie jestem kimś. Bez względu na to, ile strzeliliśmy bramek, czy wygramy, czy przegramy mecz. To dom, to moja rodzina. Jestem kibicem - tak jak Wy. Kibicuję rodzinie. "
Kuba Błaszczykowski
konto usunięte via Android
- 5
Sukcesy w eliminacjach MŚ nawiedzą cie tylko gdy napiszesz "dziękuję Pan Nawałka"
#mecz #euro2016 #pilkanozna
#mecz #euro2016 #pilkanozna
źródło: comment_OvAcdpXDcwlpMtxlyv0Qxq4FjlirSbpm.jpg
Pobierz
konto usunięte via Android
- 0
@peperepe dziękuję Pan Nawałka
- 14
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
@SerCheddar: no, dziwne że nie było w #cebuladeals
@SerCheddar: a te 1,7mln € za Pazdana na transfermarkt to grubo nieaktualne dane
- 4
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
Jestem pełen podziwu że z takim maczynskim czy milikiem grającymi na poziomie dolnej połowy ekstraklasy doszli aż po 1/4. I panie nawalka blokowanie się po 70 min (czemu grało ciągle 13 zawodników?) (Czemu zszedł Grosicki?) Nie pomoże
#euro2016 #pilkanozna
#euro2016 #pilkanozna
- 0
@8Dawid88: Starzynski w obecnej dyspozycji jest o klase lepszy od KM
- 0
@Kura_Wasylisa: tia, typowa dziesiątka z szybkością Sebka Mili nie wracająca do obrony miałaby zostać przesunięta na ósemkę i grać przy Krychowiaku? o śmieje się
- 1
- 16





















źródło: comment_sDZXi1X7gWdVzr852cJ6qr9tATnwZyFT.jpg
PobierzTUTUTUTUUUUU
źródło: comment_xYKNzPjIbG1DW9rz9gWusFW4CfbG47XV.jpg
Pobierz