Problem w drużynie Polski jest taki, że oni na początku grają bardzo ofensywnie, a jak już strzelą bramkę to się bronią i stwarzają przeciwnikom masę sytuacji do strzelenia bramki. Myślę, że gdyby po strzeleniu pierwszego gola grali dalej ofensywnie i udało im się strzelić drugiego gola to wtedy mogli by przejść do defensywy.

#mecz #euro2016 #euro #pilkanozna #mikrotaktyk
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach