Mieszkam obok biurowca, w którym mieści się polskie biuro Media Markt. Słuchać śpiewy, brzdęk szkła i strzelające korki od szampana. Ktoś wie o co może chodzić?

#mecz #euro2016 #mediamarkt
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

a ja mam inne pytanie, czemu Kapustka dostał żółtą? Przecież go głowa bolała po tym jak go Milik z łokcia uderzył? Coś przegapiłem?
#euro2016 #mecz
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Najkon: Kapustka kopnął Naniego w nogę, kiedy portugalia przejęła piłkę. Sędzia puścił akcję i wrócił do faulu kiedy akcja się zakończyła.
  • Odpowiedz
Jak ja nienawidzę tego jak się teraz czuję... A było tak ładnie. Ja na serio wierzyłem że się nam uda, gdybyśmy jeszcze jakąś totalną padakę grali to by było łatwo przełknąć porażkę ale teraz, koszmar, i czekać dwa lata na kolejny turniej

#mecz #euro2016 #gorzkiezale
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Saute zgadzam się. trochę smutno, wiadomo, ale nie czuję braku, tylko taki spokój, że odwalili kawał świetnej roboty i jestem dumna. to jest nasz nowy, wspaniały początek.
  • Odpowiedz
Jakub Błaszczykowski podchodzi do rzutu karnego.
Mówię: Kuba jak nie strzelisz to nikt nie będzie miał do Ciebie pretensji, bo to dzięki Tobie tu teraz gramy.


#euro2016 #heheszki
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

to było udane euro. oczekiwaliśmy wyjścia z grupy a dostaliśmy półfinał. naszym pogratulować i życzyć selekcjonerowi żeby na mundial zabrał jeszcze lepszą reprezentację. #euro2016
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Szkoda, że nie dostaliśmy się do półfinału, ale i tak wielkie brawa dla nich. Za walkę i determinację. Nie wieszajmy psów na Błaszczykowskim. Nie jego wina.

#mecz #euro2016
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach