Wpis z mikrobloga

Mam problem z moim #mild wave. Otóż nie chce przekazywać prądu z podstawki cliro do grzalki. Bez grzałki działa normalnie, z dokrecona świeci kilka razy pulsacyjnie. Gdy jest odkrecona grzałka to daje prad, bo jak ją dokrece to syczy i grzeje. Ale po odcisnieciu już nie chce złapać. O co chodzi? Grzałka nowa #epapierosy #epapieros #vape
  • 7
czasem zdarza się tak, że taka cienka, biała uszczelka, która powinna być nad gwintem dolnym grzałki ześlizguje się na sam gwint i wtedy są efekty podobne do opisanych. Sugeruję sprawdzenie tego i ew poprawienie jej (uwaga, bo pęka łatwo).
@wieesieek: hmm... To teraz pytanie czy to ta jedna, konkretna grzałka nie działa, czy w ogólności. Jak ta jedna, to spróbuj jeszcze ją poluzować o 1/8 obrotu i wtedy. Jak wszystkie - problem może być w wyrobionym pinie konektora 510. Nie wiem czy wave ma regulowany pin w atomizerze.
@Waspin co gorsze mam dwa atomizery, dwie grzałki i w każdym jest ten sam problem. Zależne jest wszystko od mocy przykręcenia grzałki, działa gdy ona nie działa i na odwrót
@wieesieek: Czaję. Moim zdaniem może być ciężko - brzmi jak problem z zasilaniem (a konkretnie z zapadającym się pinem dodatnim portu 510). Niestety padający port 510 jest drugą główną przyczyną awarii zasilania ijust2/mild wave (po przycisku). Ja bym spróbował wymiany gwarancyjnej o ile wchodzi w grę.
A odpowiem, bo wyskoczył mi ten wpis w google jak szukałem pomocy. To znaczy, że z jakiegoś powodu grzałka nie jest odpowiednio dociśnięta. Ja wziąłem obcęgi i dokręciłem mocniej i załączyło. Ale w perspektywie czasu epapieros pewnie do gwarancji/wyrzucenia.