Zamówiłem sobie kilka rzeczy na allegro, wszystko idzie w jednej paczce, przewożone jest kurierem, pytanie moje jest takie, czy mogę mu powiedzieć, żeby zaczekał chwilę, bo chcę sprawdzić czy jest wszystko? Jeśli tak, to kiedy? Gdy podpiszę ten druczek, czy wcześniej? #kiciochpyta #dpd
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

#tylewygrac #dpd #callcenter

Zadzwoniłem do dpd w sprawie mojej zaginionej paczuszki, miła pani przeprosiła i powiedziała, że pakunek będzie jutro :)

Btw. to studentka chyba, ciekawe ile jej tam płacą za takie siedzenie i słuchanie czyichś zażaleń...
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

#dpd #smutek #zal #rozpacz

Patrzę w google i nie tylko mi się przytrafia, że kurier twierdzi, że nikogo nie było do odbioru, pomimo tego, że w domu wszyscy. Pewnie mu sie nie chce z jedną przesyłką jechać specjalnie do mnie i czeka jak będzie miał kilka w okolicy...
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

#dpd #muvessie #cenegadodupy #kuriernieogar

Wysłali mi z muve.pl przesyłkę w poniedziałek, do teraz cisza. Dostałem dopiero kilka godzin temu numer listu przewozowego i informacje, że kurier próbował doręczyć przesyłkę, ale się nie udało. Szkoda, że kilka osób w domu i nikt nic nie wie. Jeszcze mi sie każą prosić do nich na kontakt, żeby mi łaskawie jeszcze raz spróbowali to doręczyć.

tl;dr: Ostatni raz
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Colek: bo dosłali mi numer listu przewozowego dopiero dzisiaj, a jak zamawiałem u konkurencji to dostawałem go od razu po nadaniu. Poza tym kiedyś zamówiłem coś na muve, chyba z rok temu i przysłali coś innego. I musiałem z reklamacjami latać...
  • Odpowiedz
#firmykurierskie #dpd

Może macie doświadczenie, jeżeli paczka została wysłana w piątek, to czy nie powinienem jej dostać najpóźniej dzisiaj? Ile mniej więcej idzie przesyłka? na stronie internetowej zapewniają że idzie 1 dzień
  • 10
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@fakmak: wysłałeś w piątek, dziś jest poniedziałek, nawet 1 dzień roboczy jeszcze nie minął. Nie płacz, sprawdź po numerze listu przewozowego.
  • Odpowiedz
@fakmak: ja mam magazyn DPD na osiedlu obok i kiedyś tydzień nie mogłem odebrać książki, bo zgłosiłem odbiór w magazynie, a kurier ciągle paczkę miał na pace :)
  • Odpowiedz
mam do wyboru przy zamówieniu trzy firmy kurierskie. zamawiam dosyć delikatny sprzęt...

DPD, OPEK czy DHL? Co polecacie?

#kurier #dpd #opek #dhl
  • 15
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@MatthewDuchovny: Pentax K-30 + 18-55WR. Naprawdę długo się zastanawiałam, Pentax bo wodoodporność i możliwość podłączania obiektywów na M42 przez adapter, a te szkła są dobre i tanie, ostatnio na allegro widziałam jasne makro za niecałe 200, co tam to że ostrzenie i wszystko trzeba na manualu... Ten kit bo... bo WR, tak samo jak body. I na start dla mnie jest spokojnie wystarczający.

@kayleigh1507: @PanKara: dziękuje
  • Odpowiedz
Czy były by zainteresowanie znaleziskiem #gorzkiezale w którym opisał bym swoje przygody z firmą kurierską DPD?

W skrócie od tygodnia czekam na odebranie ode mnie paczki, a sam kurier kłamie i mnie zbywa, firma ma durną procedurę a dzisiaj zostałem okłamany przez pracownika Boku, że jest zlecenie na dzisiaj i kurier odbierze paczkę, po południu zadzwoniłem ponownie i okazało się, że to ściema (pierwszy raz w życiu się tak w-------m,
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Myślicie że dzisiaj dojedzie do mnie :(?

Lp. Nazwisko Data Godzina Opis Stacja

1 Wydanie paczki kurierowi 27/12/2012 08:31:56 Przesyłka wychodząca z sortowni

2
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Czy #dpd przyjmie przesyłkę, jeżeli w polu "zawartość" jest napisane "perfumy" (w rzeczywistości są tam kosmetyki, ale źle wpisałem)?
  • 11
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Tia. Przesyłka miała być dziś będzie w poniedziałek. Dlaczego? W wyniku błędu sortowania trafiła w Warszawy. Jak wiadomo pisownia Częstochwa = pisownia Warszawa... Bardzo łatwo się pomylić. Ciekawe czy przy okazji nie zniszczą paczki...

#dpd #gorzkiezale
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

[#UPS #dhl #dpd] Co się im stało, że nie umożliwiają już kontaktu z kurierem? Człowiek chce dobrze, aby nie jeździli niepotrzebnie, a centrala tylko utrudnia ;/
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

#dpd z dbałości o klienta w piątek o 15.00 wyłączyli możliwość lokalizowania przesyłek-po co ktoś ma się wkurzać, że przesyłka się oddala zamiast przybliżać ;)
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

#dpd , czyli DuPoDe, czyli zlokalizuj sobie przesyłkę, ale dopiero wtedy jak im serwer po chwilowej, a więc wielogodzinnej awarii zacznie działać ;)
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach