#xbox #doometernal #xcloud
Najnowszy Doom lepiej śmiga w chmurze niż myślałem. Odpaliłem sobie na XSX w chmurze tryb Horda. Graficznie widać mocną kompresje, ale ogólnie minimalne opóźnienie i da się grać na niższych poziomach trudności. Fajna opcja popykać sobie szybko parę partyjek. Jak ktoś nie grał to polecam. Sam ukończyłem razem z DLC i brakuję na rynku tak wybitnych produkcji do postrzelania. Mam nadzieję, że kiedyś
Najnowszy Doom lepiej śmiga w chmurze niż myślałem. Odpaliłem sobie na XSX w chmurze tryb Horda. Graficznie widać mocną kompresje, ale ogólnie minimalne opóźnienie i da się grać na niższych poziomach trudności. Fajna opcja popykać sobie szybko parę partyjek. Jak ktoś nie grał to polecam. Sam ukończyłem razem z DLC i brakuję na rynku tak wybitnych produkcji do postrzelania. Mam nadzieję, że kiedyś





















klik
#doometernal #doom #tworczoscwlasna #gry #grykomputerowe #fps #pcmasterrace
źródło: comment_1643070842qGrVbK8pPmUF0qJ9B4jL2K.jpg
Pobierz