#xbox #doometernal #xcloud
Najnowszy Doom lepiej śmiga w chmurze niż myślałem. Odpaliłem sobie na XSX w chmurze tryb Horda. Graficznie widać mocną kompresje, ale ogólnie minimalne opóźnienie i da się grać na niższych poziomach trudności. Fajna opcja popykać sobie szybko parę partyjek. Jak ktoś nie grał to polecam. Sam ukończyłem razem z DLC i brakuję na rynku tak wybitnych produkcji do postrzelania. Mam nadzieję, że kiedyś
S.....k - #xbox #doometernal #xcloud
Najnowszy Doom lepiej śmiga w chmurze niż myśla...

źródło: comment_16402793970LiebrLCEecfnWxo8o5hlp.jpg

Pobierz
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@vorio: Wiesz grę mam ukończoną z DLC to sensu nie ma trzymać 80GB na dysku. Raz dwa odpalam sobie w chmurze i moge sobie zagrać rundkę czy dwie. Internet mam 1GB i mógłbym pobrać w kilka minut, ale dalej w chmurze mniej czasu zajmuje odpalenie i granie.
  • Odpowiedz
#halo #haloinfinite ##xbox jestem dopiero po kilku godzinach z czego pierwszą misję i kawałek drugiej powtórzyłem na wyższym niż normalnym poziomie trudności co było słusznym wyborem. Wrogowie bardzo fajnie się zachowują i potrafią zaskoczyć, czasem jednak ci którzy stoją dalej i co bywa widoczne wstydzą się podejść i czekają aż samemu się człowiek zbliży, jednak i tak jest lepiej niż w większości współczesnych produkcji. Mechanika jest miodna i
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 0
@sradam dla mnie ostatni doom to przerost formy nad treścią. Ostatni dobry "nowy" doom to d64. O ile wersja z 2016 dawała radę to eternal jest zwyczajnie przesycony
  • Odpowiedz
@orzel1987: jest to prawdą, za dużo wszystkiego,, a dużo upgradeów itp. Przez połowę gry nie wiedziałem co się dzieje. Ale ten shotgun, aaaajć, przeszedłem nim większość gry ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
Dawać mi te hordy na switcha kurła! (°°

Multik niestety martwy na ns
#doometernal
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
Tryb Horda w #doometernal jest bardzo fajny, chociaż mam nadzieję że dostaniemy również Arcade za jakiś czas. Skórka #doom Guy'a z okładki Doom 2 jest również zajebista. Dobry ten paczyk. ;)
Jubei - Tryb Horda w #doometernal jest bardzo fajny, chociaż mam nadzieję że dostanie...
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
#ghostrunner wspaniałą jest grą, bawiłem się przy niej wybornie. To gra, która mnie ostro n---------a w taki sposób jak #doometernal - w sensie, że 20 podejść do jednej areny, bo za każdym razem gdzieś się palec omsknie i cały misterny plan w p---u. Jednak za każdym razem błyskawiczny restart i jazda od nowa, bo "no tym razem musi się udać". No i tutaj bywa różnie :P Ale jak
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@OperatorHydrolokator:

Tryb ekstremalny (hardcore mode) jest sprawiedliwy, ale wymagający, przede wszystkim psychicznie. Niemniej da się go przejść. ( :

Pozostałe tryby są łatwe, chyba nawet łatwiejsze od podstawowej kampanii, więc na spokojnie sobie z nimi poradzisz.
  • Odpowiedz
Gracze w znakomitą grę Doom Eternal wiedzą zapewne, że już 29 czerwca wyjdą wersje na obecne konsole. Warto ostrzec i pamiętać, że na platformach PlayStation nie przeniesiecie save'u kampanii z PS4 na PS5, ponieważ Sony bardzo źle zaprojektowało kompatybilność wsteczną z ps4 (takiego problemu nie ma na XB).

Topowe wersje konsol będą chodziły z takimi samymi parametrami, z wyjątkiem trybu 120Hz w którym to rozdzielczość na PS5 będzie niższa (1584p zamiast 1800p
rowerek404 - Gracze w znakomitą grę Doom Eternal wiedzą zapewne, że już 29 czerwca wy...

źródło: comment_1623662034jtC6O1jnFoYHzRFrxWcuWD.jpg

Pobierz
  • 13
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Sony bardzo źle zaprojektowało kompatybilność wsteczną z ps4


@rowerek404: tak źle zaprojektowali że w innych grach się da przenieść save z ps4 a tutaj się nie da. Ah te złe sony znów napluło mi do zupy.
  • Odpowiedz
@rowerek404: 120fps i tak jest nie warte świeczki za bardzo detale graficzne są zjechane w dół kosztem klatek, moim zdaniem lepiej już jest mieć te 60fps w dużo lepszej oprawie graficznej
  • Odpowiedz
W sumie to jest niedziela, być może ktoś właśnie siedzi sobie tutaj, czyta vikop z braku laku, bo nie ma w co pograć / co obejrzeć, to stwierdziłem, że wrzucę swój filmik o Doomie Eternal, który zrobiłem jakiś czas temu.

Być może po obejrzeniu montażu z gry i posłuchaniu o zaletach tej produkcji ktoś pomyśli "kurka wodna, chcę w to zagrać!" i niedziela będzie uratowana :)

#doometernal #doom
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Skończyłem właśnie #doom eternal, bardzo mi się podobał ale poprzednia cześć jakoś bardziej mi pasowała. Natomiast muszę zapytać, dodatki ancient gods są warte kupna?
#ps4 #doometernal
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Szanowne Państwo, kochani moi, jest tu ktoś, kto zna się na cenach gier pudełkowych i akcesoriów? Bo kupiłem sobie pierwszą i ostatnią jak dotychczas fizyczną kopię gry w życiu - Doom Eternal ze steelbookiem - i teraz chciałbym się jej pozbyć, bo przed chwilą skończyłem drugi dodatek i nic mnie już przy niej nie trzyma. O ile z wyceną samej gry nie mam problemu, bo sobie można wyciągnąć średnią z cen używek
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Dalej nie rozumiem fenomenu Dooma Eternal..Dla mnie jest pod każdym względem gorszy od Dooma z 2016r. Eternal mnie tak wynudził i znużył, że nie dałem rady go ukończyć a Dooma z 2016 już drugi raz katuje. Co kto lubi pewnie...
#doometernal
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach