#gry #stadia #doom Orientuje się ktoś, czy tem Doom Eternal Deluxe Edition z promocji na stadia zawiera dwa dodatki Ancient Gods w tym Year One Pass? Logika wskazywałaby, że tak, natomiast z opisu Stadia to nie wynika (wygląda na to, że jest tylko pierwszy). Uprzedzając pytania jak można grać w Doom na Stadia lub gdyby ktoś był ciekawy - można. Dooma 2016 doskonale znam z PS4
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
#doom #doometernal #pc #pcmasterrace #gry
Zmieniałem sobie ustawienia w Doomie i wyłączyłem synchronizację pionową, fpsy mi podskoczyły do 1000 i wyłączyło kompa XD teraz nie mogę wejść do gry nawet, mam grę z Game Passa więc nie da się ustawić właściwości uruchamiania jak na Steamie. Da się zmienić jakoś ustawienia poza grą?
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Jubei: Tak, suba widziałem, także dzięki ;D No powiem Ci porównaniem do Quaza mnie ująłeś, bo dla mnie on to numero uno jeśli chodzi o temat gier na polskim YT i uwielbiam go oglądać (choć nie zawsze się z nim zgadzam ;)). No chyba, że weźmiemy jeszcze pod uwagę mądrego z TVGRY, no to jego też bym postawił na równi na piedestale :P
  • Odpowiedz
Witam ( ͡° ͜ʖ ͡°) Popełniłem materiał o sztuce eksterminacji demonów najeżdżających Ziemię i przykładzie jak robić niemal doskonałe sequele, a więc o Doomie Eternal!

Zapraszam Was w to szare, sobotnie przedpołudnie na mały seansik :) Link YT - Czym zachwyca Doom Eternal?

#ps4 #xbox #gry #polskiyoutube #tworczoscwlasna #doom #doometernal #youtube
gry-sa-sztuka - Witam ( ͡° ͜ʖ ͡°) Popełniłem materiał o sztuce eksterminacji demonów ...

źródło: comment_1618653313k0FEPavigkztmBKv1xSBqX.jpg

Pobierz
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

W The Ancient Gods można grać nie mając podstawki? W podstawową grałem na pożyczonym koncie steam, a to dlc to już bym sobie na swoje wrzucił.
#doom
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

No i po roku udało mi się skończyć Dooma Eternala, mega zawód w sumie, gra miała swoje momenty, ale ogólnie nie umywa się do 2016. Szkoda, że tak długo mi to zajęło, bo kupiłem na premierę, a przez ten czas wartość gry zdążyła spaść o połowę, więc teraz nawet sprzedać mi się nie opłaca. ( ͡° ʖ̯ ͡°) Chyba że jakiś Mirek chce kupić #doom #
koszmareq69 - No i po roku udało mi się skończyć Dooma Eternala, mega zawód w sumie, ...

źródło: comment_1616263539F985Eime6n5XIc1mtFmdBP.jpg

Pobierz
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 1
@OraclePL Nie śledziłem fabuły, pomijałem wszystkie cutscenki, szanujmy się, nie po to kupowałem Dooma. xD Skakanie było spoko, ale było go zdecydowanie za dużo - momentami, szczególnie pod koniec gry, to nie był już przerywnik i regulator tempa, tylko główna mechanika, strasznie to wkurzało. Tak samo jak mnóstwo innych rzeczy, jakbym miał litanię minusów zacząć, to bym do rana nie skończył. Co najlepsze - uważam, że to jest znakomita strzelanka i
  • Odpowiedz
@koszmareq69: Na PC to skakanie jest naprawdę wygodne. Ale nie wyobrażam sobie przechodzenia Doom Eternal na padzie. Szczególnie jak wręcz wymagane jest opanowanie szybkiego zmieniania broni i kombosów, co wymagane jest na wyższych poziomach trudności i w DLC, które są o wiele bardziej brutalne od podstawki.

Tyle dobrze, że upadek w przepaść nie równa się śmierci, tak jak to miało miejsce w Doom 2016.
  • Odpowiedz