Ludzie co wy gadacie jaka powódź, jaki niż? Słońce świeci, dzieci bawią sie na podwórkach. To wszystko spisek Nestle i Danona. Zrobili awaryjny zrzut czokapików i kakao przed wizyta sanepidu, a ciemny lud wierzy w to co gadaja w tv ( ͡° ͜ʖ ͡°) obudźcie sie powidioci przestańcie łykać propagande bila gejtsa i diety czokoszokowej.

#powodz #wylacztvwlaczmyslenie #dolnyslask
najwyzszymaszt - Ludzie co wy gadacie jaka powódź, jaki niż? Słońce świeci, dzieci ba...

źródło: 458365258_856660166555937_2599840243973623403_n

Pobierz
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@najwyzszymaszt mam info ze w tych workach co niby obkładają te miasta to odpad radioaktywny jest a nie piasek. Jakoś dziwnych przypadkiem zawsze przywożą gotowe naładowane już "piaskiem" worki. Otwórzcie oczy
  • Odpowiedz
Runął przepust między zbiornikami Topola i Kozielno.

Przewidywana jest katastrofalna fala powodziowa w Paczkowie, fala ma dotrzeć około 14:00.
Możliwe są zniszczenia podobne do tych w Lądku- Zdrój.

Paczków "- Za chwilę w mieście uruchomione zostaną syreny alarmowe. Prosimy o pozostanie w domach."
red7000 - Runął przepust między zbiornikami Topola i Kozielno.

Przewidywana jest kat...

źródło: 9e164da8cd8ac63e3e866acc9f5d87b03de6ad8de79e6985cde2984b813d4529

Pobierz
  • 18
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Update #dolnyslask. Dzisiaj więcej reakcji i radzenia sobie ze szkodami. Infrastruktura - stan fatalny!

Ale pierwsze primo - czytajcie komunikaty lokalne o wodzie pitnej! Zaobserwowano: wyłączanie oczyszczalni ścieków, problemy z filtracją, brudną wodę, uszkodzenia wodociągów. Na terenach zalanych woda może nie być zdatna do spożycia w ogóle. W niektórych miejscach należy ją zagotować.

Dzisiaj, z racji poniedziałku - praca, szkoła itd. - należy skupić się też na komunikacji. Drogi -
red7000 - Update #dolnyslask. Dzisiaj więcej reakcji i radzenia sobie ze szkodami. In...

źródło: komunikacja

Pobierz
  • 51
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Pochodzę z Dolnego Śląska, i mimo że już od dawna nie mieszkam w tym rejonie, to w cholerę przeżywam tę powódź. Teoretycznie do czterdziestki mam bliżej niż dalej, teoretycznie to trzecia powódz, którą pamiętam. Ale jednak.

Za gówniaka rozbijałem się starym BWM E36 po całym województwie - od Kłodzka, przez Świdnicę, Wałbrzych, Jelenią aż do Wrocławia. Znam te okolice bardzo dobrze. I cholernie ciężko mi się patrzy na te wszystkie zdjęcia i filmy.
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Najgorsza jest ta bezsilność. Siedzę sobie w ciepełku, za oknem świeci słoneczko. Ale gdybym mogł, to najchętniej z------------m gdzieś na wale z workami z piaskiem.


@groman43: jeżeli nie mieszkasz poza Europą to wygrywa u ciebie wygoda.
  • Odpowiedz
Stało się. Tak wyglądała Zapora Plichowice (druga co do wielkości w Polsce) 20 minut temu - czyli pewnie już się konkretnie przelewa...

Źródło: FB Tomasz Czaplicki Freestyle Kayaker.

#powodz #dolnyslask
Tymczas0wy - Stało się. Tak wyglądała Zapora Plichowice (druga co do wielkości w Pols...
  • 15
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach