Wszystko
Najnowsze
Archiwum
- 2
tylko mój portfel wskazuje inną wartość #dogecoin niż dogechain?
- 3
#kryptowaluty #dogecoin Mam info. Jutro ( czyli po jutrzni, bo jutro nie znaczy ze po godzinie 00:00) doge pójdzie w górę o 38%.
- 5
Przemyślałem tę całą sytuację i widzę to tak:
To bardzo dobra wiadomość o tak dużej ilości piesełów. To kolejny duży plus, który pokazuje jeszcze większą przewagę nad innymi kryptowalutami. Gdyby nie taka ilość, to liczba doge byłaby coraz mniejsza, ponieważ różne rzeczy dzieją się z taką walutą np. uszkodzone dyski itd. a więc dopływ kolejnych coinów, to gwarancja dużego zainteresowania i większa szansa, że spora liczba ludzi na całym świecie będzie posługiować się
To bardzo dobra wiadomość o tak dużej ilości piesełów. To kolejny duży plus, który pokazuje jeszcze większą przewagę nad innymi kryptowalutami. Gdyby nie taka ilość, to liczba doge byłaby coraz mniejsza, ponieważ różne rzeczy dzieją się z taką walutą np. uszkodzone dyski itd. a więc dopływ kolejnych coinów, to gwarancja dużego zainteresowania i większa szansa, że spora liczba ludzi na całym świecie będzie posługiować się
- 6
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
- 0
@Stadler: Przespałem go :) Może to i lepiej bo słyszałem, że nieźle wielorybki zagrały. Teraz głównie kopię inne waluty, sprzedaje je i co mogę to w dogę wkładam :P Powolutku powiększam ilość dogów :)
- 2
- 1
Witam ktos mi może powiedziec co mozna robic z tymi blokami czy można je sprzedawac itp i czy ktos z was kopie na LTCRABBIT
#dogecoin
#dogecoin
- 0
@DdoOdoGdoE: szybko padł jeszcze szybiej się podniósł
- 1
- 1
Za ile odkupujecie doga? Ja myślę o zakupie przy 126 #dogecoin
- 2
- 0
@yggdrasill: ale mimo wszystko czuje w moczu ze jeszcze do rana bedzie zrzut i kolejna pompa...
- 0
zobaczcie buy ordery teraz
- 4
- 12
@yOomuG: O, kolejny gif z dźwiękiem.
- 1
@yggdrasill: oczywiscie ze to zaplanowany zrzut
- 2
@mrbarry: @jedenzbandy: @yggdrasill: doge zostanie odkupiony a cena wywindowana znowu do góry. kto ma zarobić zarobi.
- 1
- 2
- 1
@yggdrasill: Najlepsze jest to jak ci co teraz zostawili selle na 180-200 niezłe zdziwko będzie
@blejdy: Z1 ?
- 0
@paniczklos Z













#kryptowaluty
źródło: comment_sFySMVAioKhSo66ttcge4ttPkh26eA1L.jpg
Pobierz