Już za 10 dni dogecoin zacznie pikować w dół po tym jak zostanie zwiększona trudność, osiągnie 110 sat, następnie mali kopacze zaczną zabierać miejsce po dużych i zbiegnie się to w czasie 17 lutego 2014 z informacjami o bobslejach w Soczi, kurs pofrunie do 550 sat #kryptowaluty

#dogecoin
  • 15
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Z przykrością wystawiam ofertę sprzedaży moich 100k DOGE, niestety sytuacja mnie do tego zmusza.

Tak więc jeśli ktoś jest zainteresowany to sprzedam 100 000 DOGE za 450PLN, nie więcej nie mniej.

Jeśli do jutra nie znajdę chętnego to będę kombinował z b---------m.

#dogecoinmarket #dogecoin
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Hiera: na tym polega wolny rynek - jak chcesz kupić robić taniej robisz wszystko sam i sam też ponosisz ryzyko spieprzenia czegoś a do tego płacisz swoim czasem oraz czasami oczekiwania :)
  • Odpowiedz
@Gwaihir: tak można myśleć, dopóki się nie zobaczy jaki system stoi za BTC:) masa serwisów z gotowymi rozwiązaniami ze sklepów, API, nieporównywalnie większa akceptowalność. BTC to "gold standard", ale być może dla powszechnego użytku Doge go kiedyś zastąpi:)
  • Odpowiedz
Gdyby ktoś nie wiedział to jeden z lepszych moim zdaniem pooli pod LTC, wprowadził opcję automatycznego kopania bardziej opłacalnych monet i automatycznej zamiany na ltc. Warto przetestować, możliwe, że wyjdzie lepiej niż obecne multipoole.

Link z refem https://www.ltcrabbit.com/#afn0kk lub jak ktoś mnie nie lubi to bez refa https://www.ltcrabbit.com.

"many times there are other scrypt coins, which are more profitable to mine than LTC

we
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Drodzy kopacze przyszedł czas (w końcu wszystko leci), aby złożyć sobie własną kopareczkę. ;)

Waham się pomiędzy 3 x R9 270, a 2 x R9 280x? Co byście polecili? I co najlepiej do tego (płyta, zasilacz, procek)?

Posiadam zasilacz Feel II-350W - jak sądzę nadaje się tylko do kosza? ;D

Mam
  • 14
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

ja nie mam, po prostu zle wspominam via, jeszcze od czasów pentium mmx. sproboj moze z jedną kartą, jak się smos/bamt nie wykrzaczy to dokup drugą.
  • Odpowiedz
Wybrałem wersje trialową Windows Azure z najlepszym, ośmiordzeniowym procesorem na wirtualnej maszynie w celu kopania kryptopieniązków. Wg cennika zużyję darmowe trialowe credity przed wygaśnięciem czasu wersji trialowej. Czy kiedy tamte credity mi się skończą, to po prostu stracę możliwość wykorzystywania wirtualnej maszyny czy będzie działać dalej i naliczy mi się opłata za prawdziwe pieniądze?

#microsoft #windows #azure #windowsazure #kryptowaluty #kryptowaluta
  • 20
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@2wiadra na jednym koncie na najlepszym serwerze (tym ośmiordzeniowym) kopię FCKbankscoiny 8 x 3.5 Khash/s a to jest ~30 KHash/s. No wiadomo możesz sobie robić pełno multikont jak zrobisz aliasy adresu mail na gmailu albo pozakładasz nowe konta email. Na zwykłym serwerze jest normalnie ~3.5 Khash/s. Największy plus kopania na Azurze jest taki, że chodzi to cały dzień, nawet jak śpisz i nie obchodzi Cię własny komputer.
  • Odpowiedz