Jakiś kanał gdzie ludzie grają w gierki typu kurnik bądź podobne i sobie gadają na luzie? Taki 18+ najlepiej
#discord
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Mam problem z nakładką discorda. Jak wchodzę na discorda w trakcie gry (przez kombinację SHIFT + `) i chcę np. napisać wiadomość, w której użyję znaku "ż" to mi zjada kilka poprzednich znaków.

Mieliście kiedyś taki problem? Wiecie może jak go rozwiązać?

#discord #informatyka #pytaniedoeksperta
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach