O tym jak straciłem konto na Discordzie. Ogólnie rzecz biorąc,jestem świadomym zagrożeń użytkownikiem internetu i do tej pory nie do końca kumam co się o------o. Do rzeczy. 5 dni temu na moim koncie discord zauważyłem dziwny ruch,otóż coś/ktoś spamował do moich znajomych linkiem do jakiejś dziwnej strony. Ponieważ mam 2fa włączone na koncie wykluczyłem przejęcie konta,jednak hasło zmieniłem i odpiąłem wszystkie autoryzowane apliakacje od mojego bota ( podejrzewałem przejęcie jednej z nich).
Wczoraj miałem coś podobnego, ale zdążyłem zmienić hasło. Pobrałem jakąś gierkę, potem w razie czego włączyłem Premium Malwarebytes (darmowy okres próbny) - jakoś tak mam, że skanuję każdy plik z neta. Próbowałem zainstalować sobie jakąś starą gierkę i pierwsze co to wywalił błąd po odpaleniu pliku exe (wcześniej go skanowałem i niby był czysty). Później gdzieś pojawił się komunikat, że Malwarebytes zablokował "połączenie wychodzące" z pliku javaw[.]exe ze ścieżki Appdata/Local/GoogleTools/jre/bin/javaw[.]exe Później dostałem pingi dźwiękowe i zobaczyłem,
#discord #pytanie chciałbym dostawać z jednego kanału powiadomienia, ale tylko jak ktoś konkretnie napisze mój nick i tak patrzę na te ustawienia powiadomień i są niejasne co to są "Tylko wzmianki". W domyśle jest, że tylko do mnie? Co to jest "@wzmianki dotyczące ról"