Gra ktoś w bannerlorda online? Bo takie bieganie na pałę jakie jest przy większości serwerów to lipa straszna. Odpaliłoby się jakiegoś discorda albo teamspeaka i drużynowo popykało ;)
#mountandblade #bannerlord #gry #discord
#mountandblade #bannerlord #gry #discord

























#leagueoflegends #youtube #discord #twitch #stream #lol #heheszki #gry #discord