Czy jest jakiś plugin, bot, program, który zrobiłby wykres który użytkownik ile wysłał wiadomości w danym dniu/ miesiącu?

#pytanie #discord
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Dla każdego kto zamierza kupić/kupił i czeka na dostawe/już ma VR zrobiliśmy serwer #discord #vrykop na którym można znaleźć ludzi do grania (narazie coś z tym słabo, ruszcie się ludzie ( ͡° ͜ʖ ͡°) ) czy też info o promkach, albo pomoc techniczna/w wyborze sprzętu. Niech się to rozwinie i ruszy. Czekamy na Was!

Link:



#vr #valveindex #
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Dzień doberek,

Z racji ostatniego momentu na zakup gierek w jesiennej promocji, wrzucam rozdajo dowolnej gierki na Steam do ~80zł. Rozdajo dla wszystkich, do 30.11.2020 1:30. ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Przy okazji informuję, że w mikołajki odbędzie się podwójne rozdajo, jedno na wykopie, drugie dla użytkowników mojego małego serwerka, który staramy się rozwinąć
E150A - Dzień doberek,

Z racji ostatniego momentu na zakup gierek w jesiennej prom...

źródło: comment_1606668613wbMoGuD57bBoa48uoKJnZ0.jpg

Pobierz
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Da się schować kursor podczas udostępniania ekranu na discordzie? bo ostatnio coś z-----i i się pokazuje a wcześniej było dobrze :F
#discord
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

#tibia #vita #serwer #discord

Jakby ktoś chciał to zapraszam graczy z Vity do naszego discorda, serwer nie jest monotematyczny - czasami pogramy w inne gierki. Nie tryhardujemy, nie zmuszamy do jakiejś specjalnej aktywności ze względu na naszą pracę, która jak wiadomo ogranicza czasowo. Zapraszamy osoby w każdym wieku, o każdym levelu i poziomie umiejętności. Dopiero to rozkręcamy :)

https://discord.gg/qAGqyt8cXK
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Beik: jak mam być szczery to rozważałem już złożenie aplikacji do was, ale powiedziałem sobie że muszę wbić jeszcze trochę leveli. Po double exp przed nowym rokiem myślę, że będzie jakiś 180+. Moi przyjaciele z reala też prędko nie dołączą bo to ich pierwsza styczność z tibią i mają dopiero jakieś 50 levele, ale w każdym bądź razie któregoś dnia będę się do was odzywać.
  • Odpowiedz
@bartek1409: No wbijaj na spokojnie :) My tam bez spiny, level najmniej ważny, byle pograć razem. Rok temu założyłem gildię (jeszcze nawet na wypoku pytałem o nazwę :D) i się fajnie rozwinęło.
  • Odpowiedz
Siema, nie mam głośników ani mikrofonu, za to mam słuchawki bez mikrofonu i telefon. Jest możliwość mówienia przez discorda na telefonie a słuchania na słuchawkach w discordzie na kompie?
#discord
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Patol0g: połącz się na dwóch kontach. Ewentualnie na pewno jest aplikacja na Androida umożliwiająca transmisję dzwięku po kablu (bodajże AndroidCam)
  • Odpowiedz
Dla każdego kto zamierza kupić/kupił i czeka na dostawe/już ma VR zrobiliśmy serwer #discord #vrykop na którym można znaleźć ludzi do grania (narazie coś z tym słabo, ruszcie się ludzie ( ͡° ͜ʖ ͡°) ) czy też info o promkach, albo pomoc techniczna/w wyborze sprzętu. Niech się to rozwinie i ruszy. Czekamy na Was!

Link:



#vr #valveindex #
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Jak ktoś chce pogadać tekstowo / głosowo to zapraszam na " Nocną inaczej ". Codziennie kilkadziesiąt osób na głosowym. W dzień też jest aktywnie. ( ͡° ͜ʖ ͡°) Znajdziecie tam sporo znanych wam mordek. Starannie tworzymy tą społeczność od ponad roku. Nie ma tu zamkniętych kółek wzajemnej adoracji. Wystarczy mieć trochę RIGCZu.

https://discord.gg/nocnainaczej

W piątek Andrzejki, a
Freakz - Jak ktoś chce pogadać tekstowo / głosowo to zapraszam na " Nocną inaczej ". ...

źródło: comment_1606332110W0Ou0MLXQPRgSJ7OpdPKcW.jpg

Pobierz
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Cześć Mireczki!
Od dłuższego czasu chodził mi po głowie pewien pomysł, a konkretnie by stworzyć społeczność skupioną wokół hardcorowych FPSów. Bez podziałów, najlepiej ze średnią wieku 20+.

Jak wiadomo realistyczne fpsy to dosyć niszowy gatunek i choć entuzjastów tych produkcji jest niemało, to jednak stanowią oni niewielki ułamek graczy strzelanek pierwszoosobowych. Dlatego uznałem, że warto podjąć się próby ich zjednoczenia. Pozwoliłoby to na poszerzanie swoich horyzontów odnośnie gatunku realistycznych strzelanek, nawiązywanie nowych znajomości, dzielenie
Wybraniec - Cześć Mireczki!
Od dłuższego czasu chodził mi po głowie pewien pomysł, a...
  • 15
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@KADEKXD: Słabo. Przyznam szczerze, że trochę się zniechęciłem.

Myślę, że pomysł ma sens, ale ciężko go zrealizować samemu. Od strony technicznej myślę, że skonfigurowałem go całkiem przyzwoicie, ale problemem jest brak użytkowników.
  • Odpowiedz
Czy ci goście co siedzą na discordzie jako moderatorzy (nie znam się na nazwach) to dostają za to jakaś kasę? Jestem na discordzie stricte do nauki. Tą stronę prowadzi jeden gościu i cały czas tam siedzi. I teraz się zastanawiam czy to jest jakiś fanatyk czy dostaje za to jakiś hajs? #pytanie #discord
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@szynszyla2018: twój serwer, twoje zabawki. Działa podobnie jak jakieś fora (pewnie jesteś za młoda żeby pamiętać, ale może jednak). Jak opłacisz kogoś, żeby robił za moderatora, to będzie, ale chyba nikt tak nie robi. Pasjonaci raczej. A ten gość może ma biznes z korkami związany i tego discorda traktuje jako reklamę?
  • Odpowiedz
@szynszyla2018: no to pasjonat. Wiesz, kiedyś to całe takie społeczności się tworzyły na forach, z przykładem sztandarowym będącym elektroda chyba, wyśmiewana na wykopie jako towarzystwo starych niekumatych dziadków walących sobie do swojej wiedzy. Także to co napisał kolega wyżej to po części prawda.
  • Odpowiedz