Siema, nie mam głośników ani mikrofonu, za to mam słuchawki bez mikrofonu i telefon. Jest możliwość mówienia przez discorda na telefonie a słuchania na słuchawkach w discordzie na kompie?
#discord
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Patol0g: połącz się na dwóch kontach. Ewentualnie na pewno jest aplikacja na Androida umożliwiająca transmisję dzwięku po kablu (bodajże AndroidCam)
  • Odpowiedz
Dla każdego kto zamierza kupić/kupił i czeka na dostawe/już ma VR zrobiliśmy serwer #discord #vrykop na którym można znaleźć ludzi do grania (narazie coś z tym słabo, ruszcie się ludzie ( ͡° ͜ʖ ͡°) ) czy też info o promkach, albo pomoc techniczna/w wyborze sprzętu. Niech się to rozwinie i ruszy. Czekamy na Was!

Link:



#vr #valveindex #
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Jak ktoś chce pogadać tekstowo / głosowo to zapraszam na " Nocną inaczej ". Codziennie kilkadziesiąt osób na głosowym. W dzień też jest aktywnie. ( ͡° ͜ʖ ͡°) Znajdziecie tam sporo znanych wam mordek. Starannie tworzymy tą społeczność od ponad roku. Nie ma tu zamkniętych kółek wzajemnej adoracji. Wystarczy mieć trochę RIGCZu.

https://discord.gg/nocnainaczej

W piątek Andrzejki, a
Freakz - Jak ktoś chce pogadać tekstowo / głosowo to zapraszam na " Nocną inaczej ". ...

źródło: comment_1606332110W0Ou0MLXQPRgSJ7OpdPKcW.jpg

Pobierz
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Cześć Mireczki!
Od dłuższego czasu chodził mi po głowie pewien pomysł, a konkretnie by stworzyć społeczność skupioną wokół hardcorowych FPSów. Bez podziałów, najlepiej ze średnią wieku 20+.

Jak wiadomo realistyczne fpsy to dosyć niszowy gatunek i choć entuzjastów tych produkcji jest niemało, to jednak stanowią oni niewielki ułamek graczy strzelanek pierwszoosobowych. Dlatego uznałem, że warto podjąć się próby ich zjednoczenia. Pozwoliłoby to na poszerzanie swoich horyzontów odnośnie gatunku realistycznych strzelanek, nawiązywanie nowych znajomości, dzielenie
Wybraniec - Cześć Mireczki!
Od dłuższego czasu chodził mi po głowie pewien pomysł, a...
  • 15
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@KADEKXD: Słabo. Przyznam szczerze, że trochę się zniechęciłem.

Myślę, że pomysł ma sens, ale ciężko go zrealizować samemu. Od strony technicznej myślę, że skonfigurowałem go całkiem przyzwoicie, ale problemem jest brak użytkowników.
  • Odpowiedz
Czy ci goście co siedzą na discordzie jako moderatorzy (nie znam się na nazwach) to dostają za to jakaś kasę? Jestem na discordzie stricte do nauki. Tą stronę prowadzi jeden gościu i cały czas tam siedzi. I teraz się zastanawiam czy to jest jakiś fanatyk czy dostaje za to jakiś hajs? #pytanie #discord
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@szynszyla2018: twój serwer, twoje zabawki. Działa podobnie jak jakieś fora (pewnie jesteś za młoda żeby pamiętać, ale może jednak). Jak opłacisz kogoś, żeby robił za moderatora, to będzie, ale chyba nikt tak nie robi. Pasjonaci raczej. A ten gość może ma biznes z korkami związany i tego discorda traktuje jako reklamę?
  • Odpowiedz
@szynszyla2018: no to pasjonat. Wiesz, kiedyś to całe takie społeczności się tworzyły na forach, z przykładem sztandarowym będącym elektroda chyba, wyśmiewana na wykopie jako towarzystwo starych niekumatych dziadków walących sobie do swojej wiedzy. Także to co napisał kolega wyżej to po części prawda.
  • Odpowiedz
Dorzuciłem do grupy Lineage 2 na Discordzie kanał o nazwie #reklama-serwerów
Jeśli planujecie odpalić swój serwer i szukacie jakieś formy bezpłatnej reklamy, to tam możecie zacząć. Dzięki temu na głównym kanale pozbędę się spamu, a inni gracze będą mogli łatwo zobaczyć Waszą reklamę i zacząć zabawę na serwerze
Link do Discorda: https://discord.gg/qF5ZjM8

#lineage2 #mmorpg #gry #discord
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Czy jest jakaś fajna pospolita alternatywa dla Whatsapp i Messenger? Wkurza mnie w whatsappie to że ta aplikacja próbuje być takim telegram wannabe i nie da się tam normalnie konta stworzyć bez autoryzacji numerem telefonu... a fajnie by było gdyby się dało z tego korzystać poprzez logowanie via mail i w przeglądarce. Potrzebuję czegoś gdzie stworzę pokój dla "rodziny" wiecie info o zakupkach czy jakieś przypomnienia w formie chatu - chyba pozostaje
  • 21
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 3
@MiQ27: @robekk1978: @Dibhala: @Andsor: @noelo_cohelo: Jejku dziękuję za ogromny odzew wszystkim. Chyba skorzystam z tych hangoutsow że względu na to że są banalne w użytku i jest to apka Googla więc automatycznie zunifikowana Z kontem Google a potrzebuję coś takiego co ogarnie nawet starsza osoba bez problemu i hangoutsy chyba takie są, proste i prowadzą za rączkę w każdym momencie używania apki
  • Odpowiedz