Wszystko
Najnowsze
Archiwum
- 0
- 0
Siema, nie mam głośników ani mikrofonu, za to mam słuchawki bez mikrofonu i telefon. Jest możliwość mówienia przez discorda na telefonie a słuchania na słuchawkach w discordzie na kompie?
#discord
#discord
- 12
Jutro andrzejki ok. 20 i...
Giveaway, 10 euro!
*w postaci Discord Nitro gift, 10 euro psc, dowolna gierka na steam do 10 euro lub w kryptowalucie!
https://discord.gg/nocnainaczej
Giveaway, 10 euro!
*w postaci Discord Nitro gift, 10 euro psc, dowolna gierka na steam do 10 euro lub w kryptowalucie!
https://discord.gg/nocnainaczej
źródło: comment_1606425210r1U2v4YUR7UYXqjUpEiyqC.gif
Pobierz
źródło: comment_1606385225aUWSnZyhMNwVYW280INMLn.jpg
PobierzCo myślicie o emoji w nazwach kanałów na serwerach Discord?
- Podobają mi się 23.5% (8)
- Nie podobają mi się 35.3% (12)
- Jest mi to obojętne 41.2% (14)
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
konto usunięte via Zakop
- 6
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
- 9
@Hannahalla: po co ci 36 członkow?
@RedBaron Ona jest wyzwolona.
- 15
Dla każdego kto zamierza kupić/kupił i czeka na dostawe/już ma VR zrobiliśmy serwer #discord #vrykop na którym można znaleźć ludzi do grania (narazie coś z tym słabo, ruszcie się ludzie ( ͡° ͜ʖ ͡°) ) czy też info o promkach, albo pomoc techniczna/w wyborze sprzętu. Niech się to rozwinie i ruszy. Czekamy na Was!
Link:
#vr #valveindex #
Link:
#vr #valveindex #
- 2
Jak ktoś chce pogadać tekstowo / głosowo to zapraszam na " Nocną inaczej ". Codziennie kilkadziesiąt osób na głosowym. W dzień też jest aktywnie. ( ͡° ͜ʖ ͡°) Znajdziecie tam sporo znanych wam mordek. Starannie tworzymy tą społeczność od ponad roku. Nie ma tu zamkniętych kółek wzajemnej adoracji. Wystarczy mieć trochę RIGCZu.
https://discord.gg/nocnainaczej
W piątek Andrzejki, a
https://discord.gg/nocnainaczej
W piątek Andrzejki, a
źródło: comment_1606332110W0Ou0MLXQPRgSJ7OpdPKcW.jpg
Pobierz@Freakz: jakie filmy oglądacie?
- 1
@Podobny_do_Czlowieka: Ciężko generalizować, możesz wejść na kanał filmowy, tam jest historia jakie filmy oglądaliśmy.
jezeli ulepsze serwer discordzie na 2 poziom to bedzie on na zawsze czy tylko na miesiac?
#discord #kiciochpyta
#discord #kiciochpyta
@itsokaytobegay: dopóki nie wyczerpią się boosty
- 16
Cześć Mireczki!
Od dłuższego czasu chodził mi po głowie pewien pomysł, a konkretnie by stworzyć społeczność skupioną wokół hardcorowych FPSów. Bez podziałów, najlepiej ze średnią wieku 20+.
Jak wiadomo realistyczne fpsy to dosyć niszowy gatunek i choć entuzjastów tych produkcji jest niemało, to jednak stanowią oni niewielki ułamek graczy strzelanek pierwszoosobowych. Dlatego uznałem, że warto podjąć się próby ich zjednoczenia. Pozwoliłoby to na poszerzanie swoich horyzontów odnośnie gatunku realistycznych strzelanek, nawiązywanie nowych znajomości, dzielenie
Od dłuższego czasu chodził mi po głowie pewien pomysł, a konkretnie by stworzyć społeczność skupioną wokół hardcorowych FPSów. Bez podziałów, najlepiej ze średnią wieku 20+.
Jak wiadomo realistyczne fpsy to dosyć niszowy gatunek i choć entuzjastów tych produkcji jest niemało, to jednak stanowią oni niewielki ułamek graczy strzelanek pierwszoosobowych. Dlatego uznałem, że warto podjąć się próby ich zjednoczenia. Pozwoliłoby to na poszerzanie swoich horyzontów odnośnie gatunku realistycznych strzelanek, nawiązywanie nowych znajomości, dzielenie

konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
- 1
@Wybraniec: żyje to? Ilu członków gra w DOI?
- 1
@KADEKXD: Słabo. Przyznam szczerze, że trochę się zniechęciłem.
Myślę, że pomysł ma sens, ale ciężko go zrealizować samemu. Od strony technicznej myślę, że skonfigurowałem go całkiem przyzwoicie, ale problemem jest brak użytkowników.
Myślę, że pomysł ma sens, ale ciężko go zrealizować samemu. Od strony technicznej myślę, że skonfigurowałem go całkiem przyzwoicie, ale problemem jest brak użytkowników.
Czy ci goście co siedzą na discordzie jako moderatorzy (nie znam się na nazwach) to dostają za to jakaś kasę? Jestem na discordzie stricte do nauki. Tą stronę prowadzi jeden gościu i cały czas tam siedzi. I teraz się zastanawiam czy to jest jakiś fanatyk czy dostaje za to jakiś hajs? #pytanie #discord
@szynszyla2018: twój serwer, twoje zabawki. Działa podobnie jak jakieś fora (pewnie jesteś za młoda żeby pamiętać, ale może jednak). Jak opłacisz kogoś, żeby robił za moderatora, to będzie, ale chyba nikt tak nie robi. Pasjonaci raczej. A ten gość może ma biznes z korkami związany i tego discorda traktuje jako reklamę?
@szynszyla2018: no to pasjonat. Wiesz, kiedyś to całe takie społeczności się tworzyły na forach, z przykładem sztandarowym będącym elektroda chyba, wyśmiewana na wykopie jako towarzystwo starych niekumatych dziadków walących sobie do swojej wiedzy. Także to co napisał kolega wyżej to po części prawda.
Hej, znacie może jakiś modulator głosu do komunikatorów online? Tak żeby działało np. na zdalnych zajęciach na #skype, #discord, #zoom itp.
#pytanie #pytaniedoeksperta #kiciochpyta
#neuropa ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#pytanie #pytaniedoeksperta #kiciochpyta
#neuropa ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@GoddamnElectric: MorphVOX Pro polecam
Dorzuciłem do grupy Lineage 2 na Discordzie kanał o nazwie #reklama-serwerów
Jeśli planujecie odpalić swój serwer i szukacie jakieś formy bezpłatnej reklamy, to tam możecie zacząć. Dzięki temu na głównym kanale pozbędę się spamu, a inni gracze będą mogli łatwo zobaczyć Waszą reklamę i zacząć zabawę na serwerze
Link do Discorda: https://discord.gg/qF5ZjM8
#lineage2 #mmorpg #gry #discord
Jeśli planujecie odpalić swój serwer i szukacie jakieś formy bezpłatnej reklamy, to tam możecie zacząć. Dzięki temu na głównym kanale pozbędę się spamu, a inni gracze będą mogli łatwo zobaczyć Waszą reklamę i zacząć zabawę na serwerze
Link do Discorda: https://discord.gg/qF5ZjM8
#lineage2 #mmorpg #gry #discord
Czy jest jakaś fajna pospolita alternatywa dla Whatsapp i Messenger? Wkurza mnie w whatsappie to że ta aplikacja próbuje być takim telegram wannabe i nie da się tam normalnie konta stworzyć bez autoryzacji numerem telefonu... a fajnie by było gdyby się dało z tego korzystać poprzez logowanie via mail i w przeglądarce. Potrzebuję czegoś gdzie stworzę pokój dla "rodziny" wiecie info o zakupkach czy jakieś przypomnienia w formie chatu - chyba pozostaje
@Dibhala: dlatego xmpp+omemo. Technika od lat a dzieki omemo ma prawdziwe e2e, klienci na kazdy rodzaj os. Tylko nie wiem czy pokoje są.
- 3
@MiQ27: @robekk1978: @Dibhala: @Andsor: @noelo_cohelo: Jejku dziękuję za ogromny odzew wszystkim. Chyba skorzystam z tych hangoutsow że względu na to że są banalne w użytku i jest to apka Googla więc automatycznie zunifikowana Z kontem Google a potrzebuję coś takiego co ogarnie nawet starsza osoba bez problemu i hangoutsy chyba takie są, proste i prowadzą za rączkę w każdym momencie używania apki
- 0
Szukam ekipy #apexlegends do wieczornych gierek. Ktoś chętny lub może jest jakieś disco mirkowe do gier?
#discord #gry
#discord #gry
@db95: Majkel1311 na steamie. Można dodawać, gram wieczorami w sobotę i raz w tygodniu w różne dni ( zależy jak wypada wolne). Jak jestem online to podbijaj ;)
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
- 0
@Smutny_procesorr: Ponowisz zapro?
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
@kolczatkatwoja: ja p------e...
@kolczatkatwoja: wszedłem w ten link i mnie w------o z rozmowy w której byłem xD
- 3
Zapraszam na N'HUB.
Rozwijamy się powoli, ale z gracją. Dobra i przyjazna ekipa.
Udało nam się osiągnąć już 2 poziom boostów.
W najbliższym czasie eventy, konkursy i rozdajo cykliczne na wykopie (po skończeniu wszystkich prac). Pojawi się też stronka i serwery z gier.
Zaproszenie
Rozwijamy się powoli, ale z gracją. Dobra i przyjazna ekipa.
Udało nam się osiągnąć już 2 poziom boostów.
W najbliższym czasie eventy, konkursy i rozdajo cykliczne na wykopie (po skończeniu wszystkich prac). Pojawi się też stronka i serwery z gier.
Zaproszenie
źródło: comment_1606064700AeBVZCmZbCzKwUn4AYUGc9.jpg
Pobierz- 6
Dziś Finał ESL Mistrzost Polski w #csgo
Wczoraj po wygranym półfinale na #discord Wisła Games wpadł na chwilę ponczek pogadać i odpowiedzieć na pytania kibiców :)
https://discord.gg/2DUjA6MF
Dziś mam nadzieję, że nasi wygrają i wpadną w większej ilości!
#wislakrakow
Wczoraj po wygranym półfinale na #discord Wisła Games wpadł na chwilę ponczek pogadać i odpowiedzieć na pytania kibiców :)
https://discord.gg/2DUjA6MF
Dziś mam nadzieję, że nasi wygrają i wpadną w większej ilości!
#wislakrakow

























https://discord.gg/j4yhcvdk
#amongus #discord