@Krylan: ze strony rysunkowej: dziwnie wygląda prawa ręka niebieskookiej i nogi żółtookiej (wyglądają jak jedna żelka). Perspektywa troszku mi przeszkadza, ale tak to nieźle ʕʔ a muzyka też fajna, wpada w ucho i ma klimat kafejki. Art razem z muzyką wygląda jak strona startowa VN'ki.
  • Odpowiedz
@Krylan: widać progress, tylko dalej trochę proporcje kuleją (patrz na obvious ręka i nogi) Mam wrażenie, że otoczenie i tło średnio wyszło, w poprzednim rysunku było o wiele lepiej
  • Odpowiedz
Hej Mireczki! Takie pytanko, czy ktoś byłby w stanie polecić jakiś spoko budżetowy #tablet, wraz z jakimś rysikiem, który można by komfortowo wykorzystać do #digitalpainting przy czym raczej for fun, a nie profesjonalnie?

Najlepiej tak żeby całość wyszła mniej $ niż sam rysik do ipada czyli poniżej 500 zł ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Może być używane, albo jakieś chińskie. Chodzi o to, żeby sobie sprawdzić czy
  • 10
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@lady_katarina: kiedyś były, ale to dawne lata.
Co do tego jaki wybrać, to spójrz na rozmiar powierzchni roboczej, bo to ważne a niestety u Wacoma, trudno jest dostać w dobrej cenie duże rozmiary.
  • Odpowiedz
@SomeoneFromPoland:
@veldrinn: analogią tej futurystycznej wersji dla koła samochodowego, byłoby "koło pięciokątne" - po prostu cofnięcie w rozwoju

to może napiszę o co chodzi:
można pominąć fakt, że koniec oczkowy ma inny rozmiar niż otwarty - przyjmijmy że to klucz specjalny, do mechanizmu gdzie występują śruby i nakrętki akurat w takich dwóch rozmiarach
padobar - @SomeoneFromPoland: 
@veldrinn: analogią tej futurystycznej wersji dla koł...

źródło: comment_GXQbNf6vLkX1vlMD6L5BjXxeTPP3BvhL.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz