@heyimay: ja zaczynalem od bamboo wacom i polecalbym tylko wacom, pomimo, ze nie mialem innych tabletow, ale z tymi od wacomy nigdy nie mialem problemow
  • Odpowiedz
W sumie od zawsze chciałem nauczyć się rysować ale digital painting. Nie mam co robić w wolnych chwilach a zbliża się wolne. W sumie chciałbym sobie kupić jakiegoś taniego tableta graficznego i nauczyć się rysować. Nie wiem no wykupić sobie jakiś kurs na Udemy i jazda. Macie jakiś fajny sprzęt do polecenia?
#digitalpainting #rysujzwykopem
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach