Właśnie instaluję Revision. Spokojnie, grałem w jedyneczkę daaaawno temu. Grafa mi niestraszna :)
  • Odpowiedz
#deusex #gry

Ta gra jest calkiem spoko, gdyby nie tragiczny world design, mam namysli ze chce dotrzec do jakiejs misji, to same liniowe korytarze są. Nie ma otwartego swiata ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Jestem nowy w Deus Exy. Nigdy nie grałem w żadną z części. Chciałbym zagrać w jedynkę. Jakieś porady co doinstalować itp? Jakieś mody, czy coś, a może po prostu zagrać nie modując nic? Co jest najprawilniejsze?
#deusex #gry #cyberpunk #klasyki #fps
  • 11
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Dawno nie pisałem o żadnym fajnym modzie.
Square Enix się machnął i dał mi bardzo dobry powód by o jednym napisać kilka słów. Z 579. Plus obrazki.
Nie jest źle, bywało krócej. Twórcy Revision się popisali. Square Enix zresztą też. W końcu inni potrafią moderów straszyć adwokatami za głupi przycisk "donate", prawda? C: A oni nie dość, że poklepali po ramieniu, to jeszcze poinformowali o nim kogo się da i załatwili im
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach