Najlepszy wyjazd ever !! Pogoda świetna, ponad metr śniegu (sam byłem zaskoczony) i może z 50 osób na stoku. Wymiataliśmy jak pro ^^ #deska #gory
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach