przypominam że najładniejszy ale jednak normalny debian czyli LMDE ma już wersje 2 i już nie jest betą #slowpoke #linux #debian
http://www.linuxmint.com/download_lmde.php
http://www.linuxmint.com/download_lmde.php
Wszystko
Najnowsze
Archiwum
Komentarz usunięty przez autora
Komentarz usunięty przez autora
Komentarz usunięty przez autora
Komentarz usunięty przez autora
Regulamin
Reklama
Kontakt
O nas
FAQ
Osiągnięcia
Ranking
Mam nadzieję, że szybko zostaniemy przyjaciółmi.. ( ͡º ͜ʖ͡º)
#linux #debian
źródło: comment_FtQ8WbJzz4d7PlI9IWtbFdr9wnPwU13m.jpg
Pobierz