Wpis z mikrobloga

@FunkYoSelf: To przepłaciłeś dość poważnie. W takim razie poszukaj gtx 660, może się znajdzie do 500zł. Albo gtx 650 ti. Albo odłóż drugie 500pln i dołóż do gtx 770, który jest naprawdę świetny (gtx 260 i gtx 770 to najlepsze modele kart graficznych, jakie miałem [a już zwłaszcza gtx 260, kiedyś karta nie do zdarcia]).
  • Odpowiedz
AMD to #!$%@?


@FunkYoSelf: lol więc wolisz męczyć się z NV co aktualizacje sterownika/kernela/xorga? XD wspierać żydovidie która projektuje karty graficzne tak by działały gorzej na otwartych sterownikach i pisanie sterowników pod linuxa było trudniejsze? AMD zatrudnia devloperów którzy pracują przy Linux by ich karty działały lepiej, dokumentacja techniczna sterowników amd jest otwarta, a teraz amd wydał moduł GPLv2 linuxa do swoich kart graficznych by integracja catalysta i fgrlxa była
  • Odpowiedz
@kradzionyLogin: Ja to wiem z doświadczenia właśnie. Przez lata używałem różnych kart na różnych komputerach. Obecnie mam w pracy właśnie 7770, który i na catalystach i na open-sosowych mi zrzuca X-y, bo moduł przestaje działać. Modprobe za każdym razem muszę robić. Przy czym gorzej było na open-sosowych, bo dodatkowo gama kolorów się zmieniała i wymagało to restartu kompa. Czytanie forów i pomoc adminów nic nie dała. Z kolei jak długo
  • Odpowiedz