Drogie mirki, czy ktoś może się orientuje jak mogę scustomizować ekran odszyfrowywania dysku przy starcie systemu, jak to ma miejsce w #ubuntu oraz Linux mint? Nie muszę mieć menadżera logowania, ale jednak ten ekranik odszyfrowywania mi się strasznie spodobał.
Sorki za zdjęcie telefonem ( ͡º ͜ʖ͡º)
#linux #debian
Sorki za zdjęcie telefonem ( ͡º ͜ʖ͡º)
#linux #debian
























powiadomień?
Przejrzałem paczkę deb ale nie znalazłem w niej żadnych formatów dźwiękowych.
W config.xml próbowałem dopisać jak to było w starym skype
/home/turambar/Muzyka/r/dial.wav
Nie miałem siły dalej tego ciągnąć.
(╯°□°)╯︵ ┻━┻
Komentarz usunięty przez moderatora