I teraz takie pytanie bo akurat na tym sie nie znam.
Jeśli coś by mi się wykrzaczyło to nie chciałbym przechodzić przez konfigurację całego tego syfu od nowa. Jak zrobić sobie jakiś backup tego Debiana, żebym potem mógł go zainstalować w takiej konfiguracji jaką mam teraz?
#debian #wsl #linux

























#linux #debian #arch
Możesz też wziąć Ubuntu albo Minta, ale
ArchWiki i AUR to najepsze rzeczy jakie istnieją.