Beka. Najpierw wykopalisko o skardzionym lapku - teraz skradziony rower, motor, samochod vavamuffin a dalej co? skradzione majtki żony? Wykop z laptopem praktycznie nie pomógł jedynie rady i to, ze sie chlopaki zesrali dlatego, że mieli 15 lat. Ktoś kto kradnie motocykl czy samochód raczej jest 'twardym graczem' #bk #beka #csiwykop #lamusydupacicho
Wszystko
Najnowsze
Archiwum
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
Komentarz usunięty przez autora
- 1
- 1
Ma ktoś pomysł albo dojścia jak zlokalizować telefon (Orange lub T-Mobile), który razem z dokumentami wypadł z plecaka motocyklowego? Nie było żadnego softu antykradzieżowego niestety zainstalowanego. Wystarczyłaby nawet zgrubna ostatnia znana lokalizacja z BTS, byle było wiadomo gdzie szukać.
#csiwykop #szpiegujo #policja #operatorzy
#csiwykop #szpiegujo #policja #operatorzy
@RRybak: Kiedyś była taka usługa lokalizacyjna, że wysyłało się sms'a i dostawało współrzędne geograficzne. Niestety nie pamiętam co i jak.
- 0
@vteq: No to jest najśmieszniejsze, że możesz sobie włączyć usługi typu "Gdzie jesteście" i wyrazić zgodę na lokalizację przez kogoś innego, ale jak samemu się zgubi telefon, to operatorzy chowają głowę w piasek i mówią, że "się nie da". Właśnie przez powyższe tego nie ogarniam i szukamy innych sposobów, albo metod jak wymusić na operatorze udzielenie takiej informacji. Klient od nich, telefon z IMEI od nich, potwierdzone papierami i dowodem..
Czy ktoś z Gdyni wie coś może na temat dziwnego, opuszczonego domu, przy Senatorskiej 23? Łaziłem jego okolicy, są w nim dziwne okna, pełno gwoździ i w ogóle jakieś podwójne okna... Groza :D
http://tinyurl.com/ccfetxd
http://tinyurl.com/d6arwu9
http://forum-gdynia.mojeosiedle.pl/viewtopic.php?t=28220
http://tinyurl.com/ccfetxd
http://tinyurl.com/d6arwu9
http://forum-gdynia.mojeosiedle.pl/viewtopic.php?t=28220
- 1
Komentarz usunięty przez autora
- 0
@k__d: No to pojdz i sam zobacz. Ze street view tego nie widac
10
My Dog Hates Kisses

My Dog Hates Kisses
z- 5
- #
- #
- #
- #
- #
- #
- #
- 24
#csiwykop za pomocą najnowszego sprzętu odczytałem twarz @Froto
dw. @Deszczowy_Smok: @WilkBardzozly: @3Xpro: @kokaina: @Froto:
dw. @Deszczowy_Smok: @WilkBardzozly: @3Xpro: @kokaina: @Froto:
źródło: comment_1M2Hhi7rKggyjDl6hoazgIEvDpaTPy1M.jpg
Pobierz
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
- 1
@3Xpro: Na swojej kolego na swojej. To ja Michała zaprosiłem na odpoczynek.
76
Tajemnicza płyta od Boards Of Canada

Wyjątkowo ciekawy pomysł fajnego zespołu. Czy zagadka prowadzi do nowej płyty ? Oby więcej tego typu zagadek w przemyśle muzycznym.
z- 21
- #
- #
- #
ktoś tu multikontuje! http://www.wykop.pl/ludzie/MiensoPoludniowe/ #csiwykop
@jestem_legenda: znów wrócił
@jestem_legenda: zostaw mojego kolegę w spokoju!
- 3
#csiwykop podczas akcji http://i.imgur.com/8aSUopb.gif
- 2
Pytanie do #csiwykop : chce wiedzieć wszystko o tym aucie: http://otomoto.pl/honda-civic-niewielki-przebieg-C27129598.html
Raz, że nie mogę znaleźć takiej wersji w europie (wersja amerykańska? ), przebieg, wypadkowość, skąd pochodzi, wszystko.
#poznan #samochody #pytanie
Raz, że nie mogę znaleźć takiej wersji w europie (wersja amerykańska? ), przebieg, wypadkowość, skąd pochodzi, wszystko.
#poznan #samochody #pytanie
- 0
@saja88: to amerykański civic coupe, niestety honda nigdy nie pomyślała żeby sprzedawać go w europie, bo jak widać popyt jest. gość pisze że sprowadzony (pewnie z usa), ciekawe że wóz jest zarejestrowany. jak to zwykle bywa przy us-importach, trzeba sprawdzić czy nie przypłynął do polski jako szkoda całkowita - czyli vin + carfax czy jaktam się to zwie.
- 0
@Sepang: dzięki, zawsze to już jakieś informację
- 2
- 6
czy da się zdobyć nr vin po numerze rejestracyjnym? Od czasu do czasu jeżdżę na licytacje komornicze i chciałbym przynajmniej wiedzieć jaki silnik ma dane auto a mam tylko nr rejestracyjny :(
Auto ma Polskie tablice i wg UFG ma ubezpieczenie... niestety nie podają tam VIN...
#motoryzacja #csiwykop #vin
Auto ma Polskie tablice i wg UFG ma ubezpieczenie... niestety nie podają tam VIN...
#motoryzacja #csiwykop #vin
- 1
@Dynamiczny_Edek: na chwilę obecną ani razu... ale byłem dwa razy dopiero :)
teraz częściej będę się wybierał na rower, to łatwiej będzie coś znaleźć... bo gdy pojawia się w internecie to ludzie przyjeżdżają po 200km...
teraz częściej będę się wybierał na rower, to łatwiej będzie coś znaleźć... bo gdy pojawia się w internecie to ludzie przyjeżdżają po 200km...
@grzemach: Może on Ci pomoże http://www.wykop.pl/link/1238371/licytacja/?utm_source=podobne_link&utm_medium=link_6&utm_campaign=podobne_link#comment-11421069 Zacząłem z ciekawości przeglądać stary temat ;)
607
CSI:Wykop. Ktoś z wirtuala chce nawiązać kontakt?

Historia jest dość dziwna, tajemnicza, podejrzana. Firma, w której pracuję przygotowała i uaktualniła swój biznes plan, ale COŚ się dopisało i przy ponownym wydruku zniknęło. Nie wiemy co z tym zrobić, czy coś z tym robić...
z- 169
- #
- #
- #
- #
- #
- #
- #
- 3
Mam #pytanie Wypoki - kiedyś był na główniej wywiad z pewnym gościem i chciałbym ten wywiad sobie obejrzeć raz jeszcze, ale za cholerę nie pamiętam jak się on nazywał. Gość był grubawy, starszy, jakaś znana w miarę osoba (komentator sportowy/polityczny czy coś w ten deseń), był chyba popularny z powodu swoich niektórych kontrowersyjnych wypowiedzi. Wywiad był udzielany na jakiś słonecznym tarasie albo kawiarni. Kojarzy ktokolwiek? :) #csiwykop #

























#zaginiony, #csiwykop #warszawa