Mikro-apel, nie widział dziś ktoś z Warszawy w okolicy Ursynowa, starszego faceta w piżamie? Niski, szczupły. Okolice Poleczki, Metro Stokłosy, Natolin, Imielin. Proszę o kontakt.

#zaginiony, #csiwykop #warszawa
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

To ja może wyjaśnię. Koło godziny 13 w jednym z Warszawskich szpitali, znikną mężczyzna. Przychodzę w odwiedziny a jego nie ma. Normalna rzecz, ale "współlokator informuje mnie od razu, że nie ma go już 2h. czekam kolejną godzinę i drugą a jego ciągle nie ma. Szukamy w całym szpitalu i nic. Okazało się, że pomylił łóżka i przespał się prawie 6h na innym oddziale. Niby komiczna sytuacja ale wcale mi i pielęgniarką
  • Odpowiedz
Beka. Najpierw wykopalisko o skardzionym lapku - teraz skradziony rower, motor, samochod vavamuffin a dalej co? skradzione majtki żony? Wykop z laptopem praktycznie nie pomógł jedynie rady i to, ze sie chlopaki zesrali dlatego, że mieli 15 lat. Ktoś kto kradnie motocykl czy samochód raczej jest 'twardym graczem' #bk #beka #csiwykop #lamusydupacicho
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@draem: nie ma bo co? bo napisał tak administrator? Autorem zdjęć jest Przemysław Klicki, akty z wizerunkiem Elfik, wbrew temu co pisał m__b są nadal w portofolio fotografa.
  • Odpowiedz
Ma ktoś pomysł albo dojścia jak zlokalizować telefon (Orange lub T-Mobile), który razem z dokumentami wypadł z plecaka motocyklowego? Nie było żadnego softu antykradzieżowego niestety zainstalowanego. Wystarczyłaby nawet zgrubna ostatnia znana lokalizacja z BTS, byle było wiadomo gdzie szukać.

#csiwykop #szpiegujo #policja #operatorzy
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@RRybak: Kiedyś była taka usługa lokalizacyjna, że wysyłało się sms'a i dostawało współrzędne geograficzne. Niestety nie pamiętam co i jak.
  • Odpowiedz
@vteq: No to jest najśmieszniejsze, że możesz sobie włączyć usługi typu "Gdzie jesteście" i wyrazić zgodę na lokalizację przez kogoś innego, ale jak samemu się zgubi telefon, to operatorzy chowają głowę w piasek i mówią, że "się nie da". Właśnie przez powyższe tego nie ogarniam i szukamy innych sposobów, albo metod jak wymusić na operatorze udzielenie takiej informacji. Klient od nich, telefon z IMEI od nich, potwierdzone papierami i dowodem..
  • Odpowiedz
nagle zupełnie z niczego, sam z siebie, otworzył mi się profil Flux Pavilion (mogłem machnąć literówkę) na SoundCloudzie w nowej karcie w Chromie. WTF? W momencie w którym to się stało, nie korzystałem w ogóle z komputera. #wtf #csiwykop #hakujo
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@saja88: to amerykański civic coupe, niestety honda nigdy nie pomyślała żeby sprzedawać go w europie, bo jak widać popyt jest. gość pisze że sprowadzony (pewnie z usa), ciekawe że wóz jest zarejestrowany. jak to zwykle bywa przy us-importach, trzeba sprawdzić czy nie przypłynął do polski jako szkoda całkowita - czyli vin + carfax czy jaktam się to zwie.
  • Odpowiedz
Potrzebuję pomocy. Szukam odcinka W11, który podobno był kręcony w tym miejscu (przed tym blokiem który widać). Nie jestem pewien czy to była tylko jedna scena, czy kilka. Jeżeli ktoś coś kojarzy, to byłbym wdzięczny za najmniejsze informacje :)

#tvn #krakow #w11 #csiwykop
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

czy da się zdobyć nr vin po numerze rejestracyjnym? Od czasu do czasu jeżdżę na licytacje komornicze i chciałbym przynajmniej wiedzieć jaki silnik ma dane auto a mam tylko nr rejestracyjny :(

Auto ma Polskie tablice i wg UFG ma ubezpieczenie... niestety nie podają tam VIN...

#motoryzacja #csiwykop #vin
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Dynamiczny_Edek: na chwilę obecną ani razu... ale byłem dwa razy dopiero :)

teraz częściej będę się wybierał na rower, to łatwiej będzie coś znaleźć... bo gdy pojawia się w internecie to ludzie przyjeżdżają po 200km...
  • Odpowiedz
Mam #pytanie Wypoki - kiedyś był na główniej wywiad z pewnym gościem i chciałbym ten wywiad sobie obejrzeć raz jeszcze, ale za cholerę nie pamiętam jak się on nazywał. Gość był grubawy, starszy, jakaś znana w miarę osoba (komentator sportowy/polityczny czy coś w ten deseń), był chyba popularny z powodu swoich niektórych kontrowersyjnych wypowiedzi. Wywiad był udzielany na jakiś słonecznym tarasie albo kawiarni. Kojarzy ktokolwiek? :) #csiwykop #
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach