"nie radze wam wyśmiewać sie z jana pawła II, to źle sie dla was skończy" czuje się zagrożony ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz
skąd bank ma mój nr stacjonarny? (nigdy nigdzie go nie podaje, i nie jest zapisany na mnie) no zdziwiłem się gdy wciskali mi super promocyjny kredyt na święta :/

#mbank #csiwykop
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Mam niezbyt dokladne zdjecie faktury, potrzebuje programu jak z CSI, zna ktos cos co moze mi pomoc? Pamietam ze kiedy byla glowna z czyms takim ale mozliwe ze mi sie przysnilo :<. #csiwykop #csi #programy #problem
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

pytanie do znawców od poziomych znaków(?): w tym roku w moim mieście (Jelenia Góra) pojawiły się na chodnikach (i nie tylko) takie namalowane białą farbą znaki--> http://i.imgur.com/M5Ns0qI.jpg

spotkał się już ktoś z czymś takim? może #csiwykop pomoże?
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Ten burak z głównej od tego listu i teraz telefonu, co wyzywa klientów to nie Cezary Majdan - tak jak się podpisał w liście, czyli brat Radka Majdana? xD #glowna #csiwykop
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

#csiwykop #coolstory #krakow #dentysta

Idę jutro do dentysty w Krakowie dokładnie tutaj http://www.dsdental.pl (to nie jest reklama bo sam nie wiem czego się spodziewać). Czytałem opinie na Google Maps: https://plus.google.com/100037210429155449093/about?rfmt=s&hl=pl≷=pl. Polecam tę napisaną przez "Katarzyna Zawadzka". Postanowiłem powęszyć bo aż się przestraszyłem. Jej konto (https://plus.google.com/101708553753460655758/about) na g+ ma tylko jednego znajomego a ten (https://plus.google.com/114775618549918045042/posts) dziwnym trafem inną klinikę w swoim profilu
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Siema mirki, przed chwilą miałem telefon z numeru 733 930 722, akwizytorka telefoniczna nie przedstawiając się ani nie informując z jakiej firmy dzwoni najpierw wymieniła moje pełne dane osobowe, a potem zaczęła pytać czy mam przedłużony trzeci filar emerytalny, jednak chyba nie mieli w danych zapisane , że mam status studenta więc te gówna mnie nie dotyczą w tej chwili. Zanim zdążyłem spytać skąd dzwonią i skąd mają moje dane to k---w
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Szewa1990: Może jakiś znajomy podał, bo firma działa na zasadzie rekomendacji, czyli nie bierze od klienta prowizji za załatwienie ubezpieczenia/funduszu, bo kasę ma od tych firm właśnie, ale w zamian bierze numery teefonu do np. 10 znajomych.
  • Odpowiedz
Tak się składa, że do mnie też dzwonili. Numer podobno mają z "Ogólnopolskiej Bazy Abonentów" (ściema) a NIPu, REGONu czy adresu strony internetowej nie pamiętają (prosiłem o dane firmy). Tym samym zgłoszenie wędruje do GIODO, odnośnie tej "Kancelarii Finansowej" jak się przedstawiają.
  • Odpowiedz
Poszukuję zdjęcie, para młoda idzie polną drogą bardzo wodnista, błoto. Młody niesie pannę na rękach, mieli założone kalosze, foto na 99% czarnobiałe, na oko lata 60-te, znalezione kiedyś na jakimś ruskim forum. Nagroda przewidziana

#wykop #fotografia #csiwykop
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach