Wszystko
Najnowsze
Archiwum
Czy google grzebie coś w naszych skrzynkach pocztowych? Wchodzę właśnie na swoją pocztę na gmailu, na której zawsze staram się mieć porządek. Patrzę i oczom nie wierzę. W niektórych folderach po kilkaset (!) nieodczytanych wiadomości. W koszu wiadomości sprzed 2 lat (które zawsze po 30 dniach obecności, się usuwały), to samo w SPAMIE - ponad 1400 nieodczytanych wiadomości, wszystkie sprzed 2 lat, które dawno temu usunąłem. Czy ktoś ma podobną sytuację lub
źródło: comment_jwencKBPOifQs7wU7tgfh3LUfgF1l15O.jpg
Pobierz@bedzio155: Obama wie, że o Twoich fałszywych kontach randkowych
- 0
@robekk1978: nie wierzyłem w to, ale teraz... kurczę, nie wiem co mam o tym myśleć. @michal__q tak wiem, ale głupi myślałem, że w przypadku kont pocztowych jest inaczej.
@marcinl506: a czemu by nie?
@marcinl506: (#) (#) bo zmieniam życie. ;) #csiwykop tylko pokazało mi jak ile jest informacji o mnie w internecie. ;) @marcinl506: (#) (#) do zobaczenia na elite pod innym nickiem! :D
- 75
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
- 14
@Gwaihir: na filmiku powyżej jest też występ zespołu This Side Up podczas którego zostałeś aresztowany i tam też widać dzieci i raczej piknikową atmosferę . Nie dziwi mnie zachowanie policji , jeśli tysiąc osób chce spokojnie posłuchać muzyki , niektórzy z dziećmi , a jakiś jeden facet skacze i krzyczy im przed twarzami
- 37
@Rebellion: tablet był niezbędnym itemem do questa , w następnym rozdziale dawałeś go kapitanowi statku za bilet na karaiby
Jestem ciekaw ile informacji jest o mnie w internecie. Komuś się nudzi i zechciałby to sprawdzić? #csiwykop @PiesLat2230 Informacje poprosiłbym na pw.
@eQuuS: nick woda. Na HJ od 2010 :)
- 0
@marcinl506: (#) (#) To cię kojarzę. Z 10 osób z wykopu gra na elite. ;) Ja od 2013 gram na hj.
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
- 2
@kamil150794: nie spamuj tagami
@kamil150794: Za Korwina byalby prosta sprawa, nie byloby cie po prostu stac na taka operacje:)
406
Potrzebny CSI Wykop! Skradziono zabytkową figurę

Złodzieje kolejny raz zbeszcześcili najważniejszy bytomski cmentarz. Skradziono zabytkową figurę przedstawiającą Jezusa Chrystusa. Ktokolwiek widział, ktokolwiek wie...
z- 42
- #
- #
- #
- #
- #
- #
- #
jak nazywa się czcionka pokazana na screenie? taguję #programowanie bo może ktoś miał z nią styczność w jakimś IDE.
#kiciochpyta #csiwykop
#kiciochpyta #csiwykop
źródło: comment_cIkzoehMVXK5QBGcCCCntT6ZJKlSKgLD.jpg
Pobierz@wygryw: to może być monaco
- 1
@archlinuxuser: masz plusa, ale nie taka. ;) czcionka o którą mi chodzi była po prostu w grze, a ta co pokazałeś to chyba z jakiegoś loga. ale nic, będę szukał dalej.
- 1
Zastanawiacie się skąd ta popularność kamienia pomorskiego? Mam jeden typ, #chybaniebylo - pod sam koniec grudnia NFZ pozamieniał kody świadczeń medycznych które weszły bez żadnego okresu przejściowego już na początku stycznia, przez co większość wniosków od lekarzy którzy nie mają o tym zielonego pojęcia nie może być zrealizowana przez idiotyczne dodanie literek na początku( por. http://www.nfz-szczecin.pl/n-2910-2.htm )
ktoś wie o co chodzi? czy jest w tym jakiś głębszy cel? nawet gdyby
ktoś wie o co chodzi? czy jest w tym jakiś głębszy cel? nawet gdyby
@ntskj: jaka popularność? Z ręką na sercu do dzisiaj nie wiem co tam się stało.
@Mariusz_Drugi: carmagedon kręcili ale się nie nagrało
Siedzę właśnie na strychu i zauważyłem taki napis na cegle. Chyba Adamczyk costam. To nazwa cegielni czy co to? #csiwykop
źródło: comment_zVGnMuWHaSiiy0SbjSp4i1EmQpjHoubW.jpg
Pobierz#aircraftboners #historia #lublin #csiwykop Jest takie zdjęcie:
Czy uda się jakiemuś wypokowemu historykowi odczytać po godle jednostki na burcie samolotu, czy ta jednostka stacjonowała w Lublinie?
Czy uda się jakiemuś wypokowemu historykowi odczytać po godle jednostki na burcie samolotu, czy ta jednostka stacjonowała w Lublinie?
źródło: comment_NbQLXtk9pTrUSuEXXYgDfzG7A6An1MKM.jpg
Pobierz@biczplis: Z tym, że KG51 nie pasuje do Lublina i 1939 roku:
http://www.feldgrau.com/KG51.htm
8.1.44 - 4.44 Lublin VIII. Fliegerkorps Ju 88A
http://www.feldgrau.com/KG51.htm
8.1.44 - 4.44 Lublin VIII. Fliegerkorps Ju 88A
- 2
@biczplis: mother of german bombers!
- 1
- 1
ktokolwiek widzial, ktokolwiek wie
http://wiadomosci.onet.pl/wroclaw/zaginela-17-latka-ze-zlotoryi-nie-wrocila-z-sylwestrowej-imprezy/e9778
#csiwykop
http://wiadomosci.onet.pl/wroclaw/zaginela-17-latka-ze-zlotoryi-nie-wrocila-z-sylwestrowej-imprezy/e9778
#csiwykop
- 0
@PiesLat2230: aha
- 1
21
Czego można dowiedzieć się o przeciętnym użytkowniku internetów?
Zrobiłem ostatnio konkurs dla Mirkoblgowców - ile można się dowiedzieć o przeciętnym użytkowniku internetów (w tym przypadku o mnie). Tutaj początek konkursu - wpis na mirko Rozstrzygnięcie - wpis na mirko Nie będę się tutaj rozpisywał, bo mi się nie chce, a poza tym jestem chory. Wszystkie...
z- 1
- #
- #
- #
- #
- #
Uwaga, rozstrzygnięcie #konkurs #csiwykop
Wołam wszystkich zainteresowanych: @Caishen @freeniu @siwyusek @PiesLat2230 @stoprocent @Keffiro @DupaJasia_ @blackvanilla @Svetlan
Jako, że
Wołam wszystkich zainteresowanych: @Caishen @freeniu @siwyusek @PiesLat2230 @stoprocent @Keffiro @DupaJasia_ @blackvanilla @Svetlan
Jako, że
gratuluje :D
- 0
jakie hakiery tu śmieszkujo na mirko :p wszystkiego się dowiedzą :D
- 2
http://www.wykop.pl/link/1800450/prosba-o-pomoc-csi-wykop-zakopane-szukamy-sprawcow-podpalenia-dwoch-aut/
Dużo #csiwykop było ostatnio, ale ciuli trzeba tępić, więc
#niemoje #mirkoreklama #mikroreklama #zakopane #sylwester2013
Dużo #csiwykop było ostatnio, ale ciuli trzeba tępić, więc
#niemoje #mirkoreklama #mikroreklama #zakopane #sylwester2013
- 12
- 2
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
- 0
o co chodziło? Może ktoś ma w historii to wrzućcie lusterko bo taki dziś dzień, że mam przymusowy odwyk od komputera :)
- 2
@osael: @smileer:
google cache
http://webcache.googleusercontent.com/search?q=cache%3Awww.wykop.pl%2Fwpis%2F6733260%2Fcsiwykop-ykop-kryptowaluty-dogecoin-bitcoin-witam-%2F&oq=cache%3Awww.wykop.pl%2Fwpis%2F6733260%2Fcsiwykop-ykop-kryptowaluty-dogecoin-bitcoin-witam-%2F&aqs=chrome..69i57j69i58.2394j0j4&sourceid=chrome&ie=UTF-8
google cache
http://webcache.googleusercontent.com/search?q=cache%3Awww.wykop.pl%2Fwpis%2F6733260%2Fcsiwykop-ykop-kryptowaluty-dogecoin-bitcoin-witam-%2F&oq=cache%3Awww.wykop.pl%2Fwpis%2F6733260%2Fcsiwykop-ykop-kryptowaluty-dogecoin-bitcoin-witam-%2F&aqs=chrome..69i57j69i58.2394j0j4&sourceid=chrome&ie=UTF-8
Mirki, ostatni spam. Trwa #konkurs, czas przesyłania zgłoszeń do dzisiaj, do 23:59. Szczegóły: http://www.wykop.pl/wpis/6731652/mirki-jesli-komus-sie-nudzi-a-lubi-csiwykop-propon/
#csiwykop
#csiwykop





























Imie: Krystyna
Owczesny miasto zamieszkania:Zgorzelec
Podstawowka: